fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 30 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Kryminalni zatrzymali 3 mężczyzn. Mieli przy sobie marihuanę, tabletki extazy oraz amfetaminę

Wiadomości Kryminalni zatrzymali 3 mężczyzn. Mieli przy sobie marihuanę, tabletki extazy oraz amfetaminę

Kryminalni zatrzymali 3 mężczyzn przy których ujawnili marihuanę, tabletki extazy oraz amfetaminę. Za posiadanie nielegalnych substancji zatrzymani odpowiedzą przed sądem. Każdemu z nich grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.

Narkotyki i dopalacze to realne zagrożenie, szczególnie dla dzieci i młodzieży. W okresie wakacyjnym są oni szczególnie narażeni na te niebezpieczne dla zdrowia substancje, dlatego ostródzcy kryminalni nieustannie prowadzą działania mające na celu eliminowanie zabronionych substancji z naszego powiatu.

W miniony czwartek (08.07.2020) policjanci interweniowali wobec 37- letniego mieszkańca miasta. Na podstawie szeregu przeprowadzonych czynności uzyskali informacje, że może on posiadać przy sobie narkotyki. Nie mylili się. Ujawnili przy nim szklaną lufkę z zielonym suszem oraz woreczki z zielonym suszem. Badania narkotesterem wykazały, że jest to marihuana. Ponadto, mężczyzna miał przy sobie również woreczek z białą substancją, która po badaniach okazała się być amfetaminą. 37- latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Kilka godzin później w Kajkowie kryminalni zatrzymali do kontroli volkswagena. W środku pojazdu siedziało 3 młodych mieszkańców województwa pomorskiego. W trakcie kontroli pasażerowie auta zachowywali się nerwowo. Policjanci ujawnili przy nich kolorowe tabletki oraz susz roślinny. Badania potwierdziły, że są to tabletki extazy oraz marihuana. 21 i 25- latek zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

Wczoraj (09.07.2020) wszyscy trzej zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Przyznali się do zarzucanych im czynów. Za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem. Każdemu z nich grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoKWP Olsztyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: