fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 11 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Kryminalni zatrzymali 3 mężczyzn. Mieli przy sobie marihuanę, tabletki extazy oraz amfetaminę

Kryminalni zatrzymali 3 mężczyzn przy których ujawnili marihuanę, tabletki extazy oraz amfetaminę. Za posiadanie nielegalnych substancji zatrzymani odpowiedzą przed sądem. Każdemu z nich grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.

Narkotyki i dopalacze to realne zagrożenie, szczególnie dla dzieci i młodzieży. W okresie wakacyjnym są oni szczególnie narażeni na te niebezpieczne dla zdrowia substancje, dlatego ostródzcy kryminalni nieustannie prowadzą działania mające na celu eliminowanie zabronionych substancji z naszego powiatu.

W miniony czwartek (08.07.2020) policjanci interweniowali wobec 37- letniego mieszkańca miasta. Na podstawie szeregu przeprowadzonych czynności uzyskali informacje, że może on posiadać przy sobie narkotyki. Nie mylili się. Ujawnili przy nim szklaną lufkę z zielonym suszem oraz woreczki z zielonym suszem. Badania narkotesterem wykazały, że jest to marihuana. Ponadto, mężczyzna miał przy sobie również woreczek z białą substancją, która po badaniach okazała się być amfetaminą. 37- latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Kilka godzin później w Kajkowie kryminalni zatrzymali do kontroli volkswagena. W środku pojazdu siedziało 3 młodych mieszkańców województwa pomorskiego. W trakcie kontroli pasażerowie auta zachowywali się nerwowo. Policjanci ujawnili przy nich kolorowe tabletki oraz susz roślinny. Badania potwierdziły, że są to tabletki extazy oraz marihuana. 21 i 25- latek zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

Wczoraj (09.07.2020) wszyscy trzej zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Przyznali się do zarzucanych im czynów. Za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem. Każdemu z nich grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.

ŹródłoKWP Olsztyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Weekendowy piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z trzech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...