fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 30 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Tragiczny w skutkach pożar auta. Nie żyje jedna osoba

Wiadomości Tragiczny w skutkach pożar auta. Nie żyje jedna osoba

Kierowca jadący w stronę Morąga stracił panowanie nad samochodem, uderzył w przydrożne drzewo, wypadł z drogi, a jego auto stanęło w płomieniach. 24-letni kierujący z licznymi obrażeniami i poparzeniami trafił do szpitala w Olsztynie. Pasażera niestety nie udało się uratować. 

Dzisiaj przed godz. 1.00 policjanci zostali powiadomieni, że w okolicy miejscowości Jędrychówko (pow. ostródzki) przy drodze pali się samochód. Funkcjonariusze, którzy natychmiast pojechali we wskazane miejsce, ustalili, że dozorca pobliskiego gospodarstwa zauważył ogień i pobiegł sprawdzić, co się stało. Kiedy zobaczył, że przy palącym się samochodzie leży mężczyzna, odciągnął go od auta i powiadomił o wszystkim policjantów.

Okazało się, że w samochodzie był również pasażer, którego niestety nie udało się uratować. Na miejscu wypadku przez kilka godzin wraz z policjantami i prokuratorem pracował biegły z zakresu wypadków drogowych.

Wstępnie ustalono, że 24-letni kierowca, jadąc prostym odcinkiem drogi, prawą stroną samochodu uderzył w przydrożne drzewo, przez co stracił panowanie nad mazdą, a następnie, po przejechaniu kilkudziesięciu metrów, zjechał do rowu i uderzył w kolejne drzewo – podaje Komenda Wojewódzka Policji z Olsztyna. – Samochód uległ całkowitemu spaleniu, a 24-letni kierowca z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala w Olsztynie. Tam pobrano mu krew do badań, by ustalić, czy nie znajdował się pod działaniem alkoholu.

Ciało pasażera zabezpieczono w morąskim prosektorium. Trwa szczegółowe ustalanie wszystkich przyczyn i okoliczności tego wypadku.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Największy klub w Olsztynie ma niezwykłą ofertę: pijesz bez limitu

"Hookah club" w Olsztynie wystartował z nową, ekstremalnie opłacalną ofertą. "3 dni ucztowania" bez limitów. Jedyny taki Shisha Club w Olsztynie, a może i w...

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przeczytaj także: