fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 30 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Olsztynianka rusza na ratunek schronisku. Przejdzie 400 kilometrów aby uzbierać pieniądze

Kurier Extra Olsztynianka rusza na ratunek schronisku. Przejdzie 400 kilometrów aby uzbierać pieniądze

Doktorantka z Gdańska, Barbara Grobelna, jest inicjatorką akcji „Piechotą przez Wybrzeże dla Schroniska Tara”. 400 kilometrów pieszo polskim wybrzeżem, na ratunek zwierzętom.

Od Świnoujścia do Gdańska, olsztynianka ruszyła z misją nagłośnienia dramatycznej sytuacji Schroniska Dla Koni Fundacji TARA i zebrania środków finansowych na jego funkcjonowania.

Jej podróż można śledzić tutaj: facebook.com/piechotaprzezwybrzeze

„Tara ofiaruje spokojny i bezpieczny dom koniom po przejściach, koniom nieuleczalnie chorym, kalekim i porzuconym. Interweniują we wszystkich przypadkach znęcania się nad zwierzętami, wiele z ich podopiecznych większość życia spędziła przykuta do ściany łańcuchem, w ciemnych komórkach. Dziś nie są już tylko kawałkiem mięsa, nie są już opuszczone – dziś są bezpieczne i wolne, otoczone miłością i opieką”.

W schronisku nie znajdują się wyłącznie konie, są tam również krowy, kozy, owce czy fretki. Niestety, w związku z pandemią CO-VID 19, zaczyna brakować jedzenia dla zwierząt, które do tej pory funkcjonowało w dużej mierze dzięki pomocy innych, którzy nie są w stanie już jej udzielać. Barbara Grobelna we współpracy ze schroniskiem, postanowiła to zmienić, organizując zbiórkę na pomoc dla schroniska. Potrzeba 10.000 złotych.

Link do zbiórki: zrzutka.pl/5cmrne

 

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Największy klub w Olsztynie ma niezwykłą ofertę: pijesz bez limitu

"Hookah club" w Olsztynie wystartował z nową, ekstremalnie opłacalną ofertą. "3 dni ucztowania" bez limitów. Jedyny taki Shisha Club w Olsztynie, a może i w...

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przeczytaj także: