26 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

W szufladzie biurka ukrywał marihuanę, a w kabinie prysznicowej 14-letnią dziewczynkę

SzczytnoW szufladzie biurka ukrywał marihuanę, a w kabinie prysznicowej 14-letnią dziewczynkę

Funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji osób, zatrzymali 18-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna ukrył narkotyki w szufladzie biurka oraz na pralce w łazience. Idąc „po nitce do kłębka” w trakcie przeszukania szczycieńscy policjanci ujawnili nie tylko narkotyki. W kabinie prysznicowej, ku ich zdziwieniu, ukryła się 14-letnia dziewczyna, która oddaliła się z domu rodzinnego i była poszukiwana przez Policję. Mężczyzna został zatrzymany, natomiast 14-latkę przekazano pod opiekę osób najbliższych.

reklama

W sobotę (02.05.2020r.) około godziny 9:00 policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji osób szczycieńskiej komendy, podjęli działania ukierunkowane na zatrzymanie i doprowadzenie do domu rodzinnego 14-latki, która samowolnie się z niego oddaliła.

Z ustaleń kryminalnych wynikało, że poszukiwana mogła ukryć się u swojego chłopaka, który wynajmuje mieszkanie na terenie miasta. Drzwi do mieszkania policjantom otworzył mężczyzna, który oświadczył, że nie zna dziewczyny o wskazanym imieniu i nazwisku. W trakcie rozmowy z 18-latkiem, czuje oko funkcjonariuszy od razu wychwyciło, że w pokoju na biurko leży pokruszona marihuana.

reklama

W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 17 gramów marihuany, która ukryta była w szufladzie biurka oraz na pralce w łazience. Jednak to nie jedyne „skarby”, które 18-latek ukrył w swoim mieszkaniu. Ku zdziwieniu policjantów w kabinie prysznicowej ujawnili oni poszukiwaną 14-latkę, która oświadczyła, że to chłopak kazał się jej tam schować.

14-letnia mieszkanka gminy Dźwierzuty została przekazana prawnym opiekunom. O jej samowolnym oddaleniu się, funkcjonariusze z zespołu ds. nieletnich, powiadomią Sąd Rodzinny.

18-letni mieszkanie Szczytna został zatrzymany i przewieziony do szczycieńskiej jednostki policji. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz za posiadanie substancji zabronionych, odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Aye
6 maja 2020 02:25

Jaki click bait “ukrywał marihuanę” – leżała na pralce i szufladzie XD
“Ukrywał 14 letnią dziewczynkę w kabinie” – był z dziewczyną która siedziała sobie pod prysznicem XD
Pisząc takie artykuły wasze rzetelność mocno spada ale i tak lecicie do ignorowanych, nie pozdrawiam

Uop
5 maja 2020 17:53

To obok marihuany nie leżało co na tym zdjęciu macie

Polecane
Ogłoszenia