fbpx
-0 C
Olsztyn
piątek, 9 grudnia, 2022
reklama

Za posiadanie marihuany grozi im 3 lata więzienia. Wpadli bo jeden z nich nie miał maseczki

WiadomościZa posiadanie marihuany grozi im 3 lata więzienia. Wpadli bo jeden z...

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Funkcjonariusze z Wydziału Konwojowego KWP W Olsztynie, w trakcie służby zauważyli nad jeziorem Domowym Dużym, na ścieżce rowerowej dwóch młodych mężczyzn.

reklama

Gdy 22-latek i jego 19-letni kolega zaczęli iść w stronę nieoznakowanego pojazdu służbowego, policjanci postanowili ich wylegitymować. Na widok mundurowych wyrzucili oni za siebie zawiniątko w foli aluminiowej, w której jak się okazało, była marihuana. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i noc spędzili w policyjnej celi. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek (27.04.20r.) policjanci z Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, pełnili służbę na rzecz szczycieńskiej jednostki. Około godz. 14:30 zatrzymali pojazd służbowy w okolicach ścieżki rowerowej, nad jeziorem Domowym Dużym. Ich uwagę przykuli dwaj młodzi mężczyźni, z uwagi na fakt, iż jeden z nich, pomimo obowiązujących przepisów, nie posiadał maseczki ochronnej.

Pościg w Parku Centralnym. 17-latek z Olsztyna zamiast książkami miał plecak wypchany mefedronem
reklama

Mundurowi postanowili wylegitymować młodzież i wysiedli z samochodu. Na ich widok mężczyźni wyrzucili za siebie zawiniątko w foli aluminiowej. Okazało się, że była to marihuana.

22-latek oraz jego 19-letni kolega, mieszkańcy Szczytna, zostali zatrzymani i przewiezieni do szczycieńskiej komendy. Obaj mężczyźni za posiadanie narkotyków odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama