fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 14 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Mieli w domu duże ilości amfetaminy i pistolet. Obawiali się konkurencji?

Kolejne, zdecydowane działania kryminalnych doprowadziły do zabezpieczenia 700 gramów amfetaminy oraz nielegalnej broni i amunicji. Amfetamina była ukryta w lodówce, a nielegalna broń w szafce. Za dopuszczenie się tych przestępstw grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek (17.04.2020 r.) w Giżycku kryminalni podjęli interwencję wobec dwóch osób, które mogły posiadać środki odurzające. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Amfetamina w postaci trzech białych kul zawinięta w foliowe torebki była ukryta w lodówce, a broń i amunicja w szafce pod zlewem. Policjanci zatrzymali dwie osoby w wieku 44 i 19 lat.

W sobotę (18.04.2020 r.) policjanci pełniący służbę interwencyjną podczas kontroli pojazdu u kierowcy i pasażerów ujawnili także środki odurzające w postaci marihuany i amfetaminy. Zawiniątka z narkotykami mieli ukryte w skarpetkach.

Teraz wszyscy wytłumaczą się przed sądem. Posiadanie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest kara pozbawienia wolności do 10 lat.

ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...