20 C
Olsztyn
wtorek, 6 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zatrzymane trzy osoby. Ukryli narkotyki w gumowej rękawiczce

WiadomościZatrzymane trzy osoby. Ukryli narkotyki w gumowej rękawiczce

Policjanci, na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie narkotyków.

reklama

20-latka, 23-latek i jego 24-letni znajomy ukryli narkotyki w gumowej rękawiczce, w podłokietniku Audi i w opakowaniu po papierosach. Teraz za posiadanie substancji zabronionych, cała trójka odpowie przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W miniony sobotę (11.04.2020r.) parę minut po godzinie 17:00 szczycieńscy kryminalni na ulicy Leyka w Szczytnie zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Audi. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że pojazdem tym może poruszać się mężczyzna podejrzany o posiadanie narkotyków. W trakcie kontroli funkcjonariusze wylegitymowali 20-letnią kierującą oraz 23 i 24-latka, pasażerów pojazdu. Cała trójka na ich widok zaczęła zachowywać się nerwowo, unikali kontaktu wzrokowego i nie odpowiadali racjonalnie na zadawane im pytania. W trakcie przeszukania pojazdu kryminalni pod siedzeniem pasażera ujawnili gumową rękawiczkę z zawartością suszu roślinnego. Ponadto narkotyki w postaci amfetaminy ukryte były w podłokietniku Audi i w opakowaniu po papierosach.

reklama
Zlikwidowana plantacja konopi w Olsztynku. Pomogła KMZB

W związku z powyższym, 20-latka oraz jej 23 i 24-letni znajomi zostali zatrzymani i przewiezieni do szczycieńskiej komendy. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
Wyluzowany 17-latek z Olsztyna palił trawkę na ulicy koło policyjnych tajniaków
22-latek uprawiał konopie i dodawał susz do domowych wypieków