fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 22 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Zatrzymane trzy osoby. Ukryli narkotyki w gumowej rękawiczce

Wiadomości Zatrzymane trzy osoby. Ukryli narkotyki w gumowej rękawiczce

Policjanci, na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie narkotyków.

20-latka, 23-latek i jego 24-letni znajomy ukryli narkotyki w gumowej rękawiczce, w podłokietniku Audi i w opakowaniu po papierosach. Teraz za posiadanie substancji zabronionych, cała trójka odpowie przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W miniony sobotę (11.04.2020r.) parę minut po godzinie 17:00 szczycieńscy kryminalni na ulicy Leyka w Szczytnie zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Audi. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że pojazdem tym może poruszać się mężczyzna podejrzany o posiadanie narkotyków. W trakcie kontroli funkcjonariusze wylegitymowali 20-letnią kierującą oraz 23 i 24-latka, pasażerów pojazdu. Cała trójka na ich widok zaczęła zachowywać się nerwowo, unikali kontaktu wzrokowego i nie odpowiadali racjonalnie na zadawane im pytania. W trakcie przeszukania pojazdu kryminalni pod siedzeniem pasażera ujawnili gumową rękawiczkę z zawartością suszu roślinnego. Ponadto narkotyki w postaci amfetaminy ukryte były w podłokietniku Audi i w opakowaniu po papierosach.

W związku z powyższym, 20-latka oraz jej 23 i 24-letni znajomi zostali zatrzymani i przewiezieni do szczycieńskiej komendy. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKWP Olsztyn
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x