fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 14 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Zatrzymane trzy osoby. Ukryli narkotyki w gumowej rękawiczce

Policjanci, na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie narkotyków.

20-latka, 23-latek i jego 24-letni znajomy ukryli narkotyki w gumowej rękawiczce, w podłokietniku Audi i w opakowaniu po papierosach. Teraz za posiadanie substancji zabronionych, cała trójka odpowie przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W miniony sobotę (11.04.2020r.) parę minut po godzinie 17:00 szczycieńscy kryminalni na ulicy Leyka w Szczytnie zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Audi. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że pojazdem tym może poruszać się mężczyzna podejrzany o posiadanie narkotyków. W trakcie kontroli funkcjonariusze wylegitymowali 20-letnią kierującą oraz 23 i 24-latka, pasażerów pojazdu. Cała trójka na ich widok zaczęła zachowywać się nerwowo, unikali kontaktu wzrokowego i nie odpowiadali racjonalnie na zadawane im pytania. W trakcie przeszukania pojazdu kryminalni pod siedzeniem pasażera ujawnili gumową rękawiczkę z zawartością suszu roślinnego. Ponadto narkotyki w postaci amfetaminy ukryte były w podłokietniku Audi i w opakowaniu po papierosach.

W związku z powyższym, 20-latka oraz jej 23 i 24-letni znajomi zostali zatrzymani i przewiezieni do szczycieńskiej komendy. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ŹródłoKWP Olsztyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...