fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 14 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Rusza Olsztyńska Hulajnoga Miejska! Takiego modelu nie ma żadne miasto w Polsce

Olsztyn to pierwsze miasto w Polsce, w którym mieszkańcy mogą korzystać z najnowocześniejszej hulajnogi elektrycznej! Wszystko za sprawą Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej, nowego projektu startupowego w naszym mieście. Wyjątkowa inicjatywa, która ma ułatwić i przyspieszyć poruszanie się po mieście.

To banalnie proste: zakładasz konto w aplikacji, skanujesz kod QR swoim smartfonem, wsiadasz na hulajnogę i ruszasz przed siebie z maksymalną prędkością do 25 km/h. Wszystko na przyjaznej dla środowiska, elektrycznej hulajnodze, dzięki której redukujemy emisję spalin.

Rusza Olsztyńska Hulajnoga Miejska! Takiego modelu nie ma żadne miasto w PolsceRusza Olsztyńska Hulajnoga Miejska! Takiego modelu nie ma żadne miasto w Polsce

Jak sam twórca pomysłu twierdzi, hulajnoga to świetne uzupełnienie luki wśród lokalnych potrzeb komunikacyjnych. Nie musisz dłużej czekać na spóźniony autobus, stać w korkach czy czekać na tramwaj, który nie przyjedzie. Pobierasz aplikację, skanujesz kod QR i już jesteś w drodze. 60 hulajnóg elektrycznych pojawi się w Olsztynie już w marcu. Co więcej, nie byle jakich, wśród nich znajdą się najnowsze modele, niedostępne w żadnym innym mieście w Polsce!

Chodzi o Segway G30 Max, który ma 65 km zasięgu, pneumatyczne opony i rozpędza się do 25 km/h. Charakteryzuje się możliwością maksymalnego obciążenia do ponad 100 kg, ma odblaskowy branding zapewniający większą widoczność na drodze, a przy tym jego unikatowa konstrukcja zapewnia większego bezpieczeństwo niż w poprzednich modelach.
W hulajnogach znajdziemy także podwójny system GPS, zapewniający podwójne zabezpieczenie przed niepożądanymi działaniami osób trzecich, system alarmowy oraz 24 godzinny nadzór nad urządzeniami przez aplikację kontrolną i zespół OHM.

Więcej o projekcie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej możecie się dowiedzieć w social mediach:

www.facebook.com/hulajnogiolsztyn

www.instagram.com/ohmscooters/

Warto polubić ich na Facebooku i Instagramie, bo juz niebawem dostępny będzie link do zainstalowania aplikacji oraz przewidziane są niezwykłe promocje i konkursy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Olsztyńska Hulajnoga Miejska (@ohmscooters)

8 KOMENTARZE

 1. Niebezpieczny system poruszania się po mieście. Nie ma regulacji prędkości i przepisów. Nie mówi się także o ilości ciężkich wypadków. Wiele miast na świecie wycofuje i zakazuje m. in. Amterdam. Nasze dziurawe chodniki nie są tym bardziej do tego przeznaczone

  1
  1
 2. A jak rozwalę autem jakiegoś debila na tej e-hujalnodze, który BEZPRAWNIE będzie poruszał się jezdnią to przyjeżdża karetka czy normalnie śmieciarka?

  7
  5
 3. Nie no jasne, niech tu niczego nie będzie. Po co rowery, po co hulajnogi. Jak zawsze zacofane i zakompleksione miasto 100 lat za murzynami. Na rowerach tak samo można władować się pod samochód i dodatkowo ile szybciej można jechac.

  7
  3
 4. Wspaniała wiadomość. Nie mogę się doczekać, kiedy łepki będą jeździły slalomem między przechodniami 25km/h. Dobrodziejstwo jak w Warszawie.

  7
  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Zrealizuj inwestycję i złap deszczówkę

Od 1 lipca 2020 można składać wnioski o dofinansowanie w Programie Priorytetowym „Moja Woda”. Dzięki wspólnej inicjatywie Ministerstwa Klimatu, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i...

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...