fbpx
1 C
Olsztyn
poniedziałek, 28 listopada, 2022
reklama

Rusza Olsztyńska Hulajnoga Miejska! Takiego modelu nie ma żadne miasto w Polsce

WiadomościRusza Olsztyńska Hulajnoga Miejska! Takiego modelu nie ma żadne miasto w Polsce

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyn to pierwsze miasto w Polsce, w którym mieszkańcy mogą korzystać z najnowocześniejszej hulajnogi elektrycznej! Wszystko za sprawą Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej, nowego projektu startupowego w naszym mieście. Wyjątkowa inicjatywa, która ma ułatwić i przyspieszyć poruszanie się po mieście.

To banalnie proste: zakładasz konto w aplikacji, skanujesz kod QR swoim smartfonem, wsiadasz na hulajnogę i ruszasz przed siebie z maksymalną prędkością do 25 km/h. Wszystko na przyjaznej dla środowiska, elektrycznej hulajnodze, dzięki której redukujemy emisję spalin.

Rusza Olsztyńska Hulajnoga Miejska! Takiego modelu nie ma żadne miasto w PolsceRusza Olsztyńska Hulajnoga Miejska! Takiego modelu nie ma żadne miasto w Polsce

Jak sam twórca pomysłu twierdzi, hulajnoga to świetne uzupełnienie luki wśród lokalnych potrzeb komunikacyjnych. Nie musisz dłużej czekać na spóźniony autobus, stać w korkach czy czekać na tramwaj, który nie przyjedzie. Pobierasz aplikację, skanujesz kod QR i już jesteś w drodze. 60 hulajnóg elektrycznych pojawi się w Olsztynie już w marcu. Co więcej, nie byle jakich, wśród nich znajdą się najnowsze modele, niedostępne w żadnym innym mieście w Polsce!

Zostaną wprowadzone zmiany w ruchu na al. Piłsudskiego między ul. Głowackiego a Urzędem Skarbowym

Chodzi o Segway G30 Max, który ma 65 km zasięgu, pneumatyczne opony i rozpędza się do 25 km/h. Charakteryzuje się możliwością maksymalnego obciążenia do ponad 100 kg, ma odblaskowy branding zapewniający większą widoczność na drodze, a przy tym jego unikatowa konstrukcja zapewnia większego bezpieczeństwo niż w poprzednich modelach.
W hulajnogach znajdziemy także podwójny system GPS, zapewniający podwójne zabezpieczenie przed niepożądanymi działaniami osób trzecich, system alarmowy oraz 24 godzinny nadzór nad urządzeniami przez aplikację kontrolną i zespół OHM.

Więcej o projekcie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej możecie się dowiedzieć w social mediach:

www.facebook.com/hulajnogiolsztyn

www.instagram.com/ohmscooters/

Warto polubić ich na Facebooku i Instagramie, bo juz niebawem dostępny będzie link do zainstalowania aplikacji oraz przewidziane są niezwykłe promocje i konkursy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Olsztyńska Hulajnoga Miejska (@ohmscooters)

reklama
reklama
reklama

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze