fbpx
-0 C
Olsztyn
czwartek, 1 grudnia, 2022
reklama

Największy festiwal disco polo w Polsce wraca do Ostródy

OstródaNajwiększy festiwal disco polo w Polsce wraca do Ostródy

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wielki sukces odtrąbiony przez olsztyńskie media okazał się jednorazową imprezą. Już rok temu dotarliśmy do informacji o tym, że Ostróda jest pewna powrotu Festiwalu Muzyki Tanecznej do siebie.

Nasi informatorzy donieśli nam, że Ostróda jest pewna powrotu Disco Polo do siebie. Już rozmawiają na ten temat z organizatorami imprezy.

W zeszłym roku przejął ją Olsztyn, bo Ostróda miała tylko 70 tysięcy złotych na jej dofinansowanie. – Burmistrz mówił przy mnie, że za rok będzie miał więcej pieniędzy i odbierze Olsztynowi ich Festiwal – twierdzi nasz informator. – Ta umowa teraz ma być z Olsztynem tylko na rok – relacjonuje nasze źródło informacji.
Sprawdziliśmy. I faktycznie umowa organizatorów Festiwalu Muzyki Tanecznej z Olsztynem była na jeden rok. – Nie ma jeszcze zawartej umowy, bo jest jeszcze w szczegółowych uzgodnieniach. Umowa, podobnie jak w przypadku innych tego typu wydarzeń organizowanych w mieście zostanie zawarta na rok, co nie wpływa na intencje stron, żeby Festiwal był kontynuowany w latach następnych – poinformowała nas w 2019 roku Kamila Rostkowska-Różacka z biura prasowego Prezydenta Grzymowicza.

Przeciwnicy Disco Polo w Olsztynie mogą mieć powód do radości, bo nasze rewelacje się potwierdziły. Dziś oficjalnie powrót festiwalu disco polo ogłosiły władze Ostródy. – Mamy dla WAS ważną, jeszcze gorącą informację. 25-go lipca (sobota) w Ostródzie odbędzie się jubileuszowa 25-ta edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej – OSTRÓDA 2020. Właśnie zakończyły się negocjacje pomiędzy Miastem a organizatorem Festiwalu – firmą World Media. Festiwal odbędzie się w czerwonych koszarach. Będzie trwał jeden dzień. Dla mieszkańców Ostródy przewidziane są bilety w niższej cenie po okazaniu Karty Ostródzkiej. – czytamy w oficjalnym wpisie.

Więcej:

Fotorelacja z festiwalu disco polo na olsztyńskich Dajtkach

W Olsztynie tylko raz. Największy festiwal disco polo za rok wróci do Ostródy?

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze