Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
4 C
Olsztyn
środa, 15 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

W Olsztynie tylko raz. Największy festiwal disco polo za rok wróci do Ostródy?

reklama

To się w głowie nie mieści! Wielki sukces odtrąbiony przez olsztyńskie media może okazać się jednorazową imprezą. Dotarliśmy do informacji o tym, że Ostróda jest pewna powrotu Festiwalu Muzyki Tanecznej do siebie.

Jeszcze nie opadł entuzjazm fanów disco polo z Olsztyna po ogłoszeniu, że organizator przeniósł Festiwal znany w całej Polsce z Ostródy do stolicy Warmii i Mazur. A tu już kubeł zimnej wody. I to jaki!
Nasi informatorzy donieśli nam, że Ostróda jest pewna powrotu Disco Polo do siebie. Już rozmawiają na ten temat z organizatorami imprezy.

W tym roku przejął ją Olsztyn, bo Ostróda miała tylko 70 tysięcy złotych na jej dofinansowanie. – Burmistrz mówił przy mnie, że za rok będzie miał więcej pieniędzy i odbierze Olsztynowi ich Festiwal – twierdzi nasz informator. – Ta umowa teraz ma być z Olsztynem tylko na rok – relacjonuje nasze źródło informacji.
Sprawdziliśmy. I faktycznie umowa organizatorów Festiwalu Muzyki Tanecznej z Olsztynem ma być na jeden rok. A tak naprawdę, to żadnej umowy jeszcze nawet nie ma…

reklama

Przedstawiciele Ratusza próbują jednak uspokoić rozgrzane emocje.
Nie ma jeszcze zawartej umowy, bo jest jeszcze w szczegółowych uzgodnieniach. Umowa, podobnie jak w przypadku innych tego typu wydarzeń organizowanych w mieście zostanie zawarta na rok, co nie wpływa na intencje stron, żeby Festiwal był kontynuowany w latach następnych – poinformowała nas Kamila Rostkowska-Różacka z biura prasowego Prezydenta Grzymowicza.

Przeciwnicy Disco Polo w Olsztynie mogą mieć powód do radości, ale najnowsze informacje powinny zaniepokoić fanów tej muzyki.

reklama

styczeń, 2020

17STY19:00Joga śmiechuMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

4 KOMENTARZE

  1. to jest ostrodzki festiwal to niech sobie bedzie w Ostrodzie, my zrobmy jakis festiwal house, moze hip hop, cos na czasie a nie jakies wiejskie przytupajki ze zgraja okolicznych wsiurów

    1
    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X