Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
5 C
Olsztyn
środa, 19 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Nastolatki pobiły starszego chłopaka. Aresztowała je już policja. Zdradziły powód ataku

reklama

Stosowanie przemocy wobec innej osoby, bez względu na powody, jest karygodne i nigdy nie będzie akceptowane. Przekonały się o tym dwie nastolatki z ostródzkiej gminy, które na oczach innych osób zaatakowały i pobiły swojego znajomego. Zrobiły to, by dać mu nauczkę, a teraz same otrzymają lekcję odpowiedzialności. Usłyszały już zarzuty i ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem.

Cała sprawę opisaliśmy w artykule: Gimnazjalistki pobiły chłopaka. Nagranie trafiło do sieci

reklama

Do napaści doszło w minioną środę (05.02) przed wejściem do jednego z ostródzkich sklepów. Dwie nastolatki spotkały tam znanego im 20-latka. Po krótkiej wymianie zdań nagle zaatakowały młodego mężczyznę, bijąc go po ciele. Informacja o tym fakcie dotarła do policjantów. Funkcjonariusze ustalili dane uczestników zajścia. We wtorek (11.02) 17-latka i jej o rok młodsza koleżanka zostały zatrzymane i przesłuchane. Obie młode kobiety przyznały się do zarzucanych czynów i podały powód swojego agresywnego zachowania. Tłumaczyły, że zaatakowały 20-latka, by dać mu nauczkę, ponieważ ten źle się wypowiadał na temat ich wspólnej koleżanki. To jednak nie usprawiedliwia ich działania. Bez względu na motywacje nie ma przyzwolenia na taką agresję i stosowanie przemocy wobec innych osób.

Jak się okazało, 17-latka tej napaści dopuściła się dzień po swoich urodzinach, dlatego usłyszała zarzut pobicia i za swój czyn odpowie już jako osoba dorosła. Grozi jej teraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Sprawą 16-latki zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

reklama

luty, 2020

20LUT20:00Antyrakfest dla Moniki Vol. IWakeUp Olsztyn - Klub Muzyczny, Okopowa 4

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

5 KOMENTARZE

  1. Ja się chce być traktowaną jak kobieta to tak trzeba się zachowywać. A jak nie to daje się dyspensę na wpiernicz co ten młody człowiek powinien też zrobić, wyje**ać w twarz gonga aż by zęby zostawiła na chodniku i wtedy to by była najlepsza nauczka ;).

  2. Ja się chce być traktowaną jak kobieta to tak trzeba się zachowywać. A jak nie to daje się dyspensę na wpier***ol co ten młody człowiek powinien też zrobić, wyje**ać w twarz gonga aż by zęby zostawiła na chodniku i wtedy to by była najlepsza nauczka ;).

  3. Ja się chce być traktowaną jak kobieta to tak trzeba się zachowywać. A jak nie to daje się dyspensę na wpierdol co ten młody człowiek powinien też zrobić, wyje**ać w ryj gonga aż by zęby zostawiła na chodniku i wtedy to by była najlepsza nauczka ;).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X