fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 21 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Agresywna żona wpadła w szał i rzuciła się z pięściami na męża

Wiadomości Agresywna żona wpadła w szał i rzuciła się z pięściami na męża

39-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych za bezpodstawne wezwanie Policji. Mężczyzna zadzwonił do dyżurnego szczycieńskiej jednostki i zgłosił, że „żona go bije”. Policjanci natychmiast zareagowali i pojechali na miejsce zgłoszenia. Okazało się, że mężczyzna „wymyślił sobie to zgłoszenie”.

W sobotę (01.02) około godz. 3:00 z oficerem dyżurnym szczycieńskiej policji skontaktował się 39-letni mieszkaniec Szczytna, informując, że jego agresywna żona wpadła w szał i rzuciła się na niego z pięściami. Ponadto mężczyzna dodał, że kobieta „bije go po głowie różnymi przedmiotami”. 39-latek przedstawił się z imienia i nazwiska, podał dokładny adres zamieszkania i czekał na przyjazd funkcjonariuszy. Kiedy na miejsce przyjechali szczycieńscy policjanci okazało się, że żona zgłaszającego interwencję mężczyzny spała. Kobieta była zaskoczona wizytą funkcjonariuszy.

39-letni mężczyzna oświadczył, że wrócił nietrzeźwy z baru i „wymyślił sobie to głoszenie”. „Żartowniś” został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł.

Policjanci apelują – zanim wykręcisz numer alarmowy zastanów się przez chwile czy rzeczywiście Twoje zgłoszenie wymaga interwencji policji. Właśnie w tym czasie ktoś może pilnie potrzebować pomocy .

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKWP Olsztyn
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x