fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 26 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Informacje o psie do adopcji na pudełkach z pizzą

Wiadomości Informacje o psie do adopcji na pudełkach z pizzą

W ten weekend zamawiający pizzę w popularnej olsztyńskiej pizzerii razem z posiłkiem otrzymają ulotkę informującą o psie do adopcji – Timorze. Akcję informowania o Timorze zorganizowali działacze „Biegu na sześć łap”, który promował już w ten sposób adopcję zwierząt.

Zamawiający pizzę w popularnej olsztyńskiej pizzerii ulotkę o Timorze znajdą naklejoną na pudełko. Dowiedzą się z niej, że Timor z mamą i dziesięciorgiem rodzeństwa został znaleziony w kartonie przy drodze. „Rodzeństwo ma już rodzinę. Timor został sam. Pilnie szuka domu. Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach” – czytamy na internetowym profilu „Biegu na sześć łap”.

„Bieg na sześć łap” od kilku lat prowadzi w Olsztynie szereg działań promujących pomoc bezdomnym zwierzętom i ich adopcję. Działaniem, które zyskało ogólnopolski rozgłos i znalazło naśladowców w całym kraju, były biegi z psami ze schroniska (stąd „bieg na sześć łap – red.). W ramach pomocy zwierzętom w przeszłości zbierano też makulaturę, ostatnio pomysłodawczyni biegu – Monika Dąbrowska – opowiadała o psie do adopcji po mszy w kościele w podolsztyńskim Bartągu.

W przeszłości bieg promował już psy do adopcji na pudełkach z pizzą i niektóre zwierzęta znalazły w ten sposób nowy dom.

Więcej:

Olsztyński ksiądz podczas mszy będzie prezentował bezdomne psy i promował ich adopcję

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: