fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 24 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Olsztyńskie zapiekanki za… 150 zł

Wiadomości Olsztyńskie zapiekanki za... 150 zł

Tak podskoczy ich cena, jeśli ktoś będzie jadł je w autobusie. Przekonała się o tym pani Karolina, która przyjechała z daleka w odwiedziny do bliskich. 

Nie tylko najsmaczniejsze, ale i prawdopodobnie najdroższe na świecie. Słynne zapiekanki z Olsztyna pojawiły się także w czwartkowym wydaniu Teleexpressu. Bohaterka materiału, pani Karolina, przyjechała z Ameryki do swojej rodziny w Polsce. Dla niej smak olsztyńskich zapiekanek to smak dzieciństwa. Jednak gdy została zauważona w autobusie z tym przysmakiem, kontrolerzy postanowili ją ukarać – jedzenie i picie w komunikacji miejskiej są bowiem zabronione.

Mandat w wysokości 150 zł, więc jedna z najdroższych zapiekanek, jakie do tej pory jadłam – powiedziała z rozmowie z TVP kobieta. Pani Karolina nie zamierza jednak płacić mandatu. Będzie za to żywą reklamą dla olsztyńskich zapiekanek – i to nie tylko w Polsce.

Pani Karolina dostała mandat 150 zł za jedzenie zapiekanki (źródło: TVP)
Pani Karolina dostała mandat 150 zł za jedzenie zapiekanki (źródło: TVP)

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

53 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


53 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

53
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x