Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
0 C
Olsztyn
środa, 19 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Spieszcie się na urodziny Galerii Warmińskiej

reklama

Do 29 września Galeria Warmińska obchodzi piąte urodziny. Czy z tej okazji odebrałeś już swój prezent? Główny podarunek, nowiutkie Renault Kadjar, będzie wylosowany dla klientów Galerii Warmińskiej oraz Aury 29 września o godzinie 18:00 w Galerii Warmińskiej.

We wrześniu Galeria Warmińska rozdaje swoim klientom prezenty: bony podarunkowe, wejściówki do Aqausfery, karnety na fitness czy wejściówki do Warmiolandi. Można też wygrać zegarek Time Trend, dron i zestawy biżuterii Jubirex, zaproszenia i kupony do galeriowych restauracji i kawiarni. Wiele butików przygotowało upominki, karty podarunkowe czy zestawy kosmetyków. Do zdobycia są też gadgety: torby, koce piknikowe, bidony, power banki, głośniki i wiele innych. W sumie klienci Galerii Warmińskiej otrzymają blisko 8 tys. nagród o łącznej wartości ponad 200 tys. zł.

Nagrodą główną urodzin Galerii Warmińskiej jest auto – nowe Renault Kadjar oraz dwa rowery.

reklama

Aby wygrać jedną z nagród głównych wystarczy zrobić zakupy w Galerii Warmińskiej lub Aura Centrum Olsztyna za minimum 100 zł i zarejestrować paragon. Paragony można rejestrować w punktach obsługi loterii w Aurze (do 28 września) i Galerii Warmińskiej (do 29 września). Każdy zarejestrowany paragon – zarówno ten z Aury jak i z Galerii Warmińskiej – 29 września o godz. 18 weźmie udział w losowaniu nagród głównych, czyli nowego Renault Kadjar i dwóch rowerów. Warunkiem przyznania nagrody jest obecność podczas losowania. Finał loterii odbędzie się w Galerii Warmińskiej.
Podczas rejestracji paragonów klienci Galerii Warmińskiej będą mogli zdobyć nagrody natychmiastowe. Każdy zarejestrowany paragon upoważnia do odbioru nagrody, jeśli na otrzymanej zdrapce pojawi się słowo „nagroda” wówczas z urny wylosujemy los, który wskaże, jaką nagrodę natychmiastową otrzymamy. Wygranie natychmiastowej nagrody nie eliminuje nas z losowania nagrody głównej nowego Renault Kadjar’a.

Szczegóły wydarzenia dostępne na www.galeria-warminska.pl oraz www.auracentrum.pl.
Zapraszamy na zakupy do Galerii Warmińskiej i Aury!

Galeria Warmińska od otwarcia w 2014 roku stała się kultowym miejscem na mapie Olsztyna. Działa tu 170 lokali handlowo-usługowych, przy czym wiele znanych marek wyłącznie tu ma swoje butiki w tej części Polski. Galerię Warmińską odwiedza ponad 8 mln klientów rocznie.

reklama

luty, 2020

28LUT18:0050 TWARZY TINDERAGaleria DOBRO, Stare Miasto 24/25Kategoria wydarzenia:Darmowe,Rozrywka,Styl życia

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X