fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 26 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Próba samobójcza w Olsztynie. Niesamowity wyczyn dwóch bohaterów [18+]

Kurier Extra Próba samobójcza w Olsztynie. Niesamowity wyczyn dwóch bohaterów

Olsztyńscy funkcjonariusze dostali zgłoszenie o próbie samobójczej.

Dzięki szybkiej reakcji olsztyńskich wywiadowców udało się uratować pana z przeciętą tętnicą promieniową przy wykorzystaniu stazy taktycznej i opatrunku izraelskiego. Gdyby nie ich profesjonalne wyszkolenie oraz posiadanie takiego sprzętu, mężczyzna wykrwawiłby się na miejscu. Jak się okazuje tego typu asortyment nie jest standardowym wyposażeniem policji. Zauważył to internauta Krystian: – Staza i opatrunek oczywiście prywata bo po co policjantowi coś poza kawałkiem gazy na sparciałym bandażu hucznie nazwanym opatrunkiem osobistym.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

5 KOMENTARZE

 1. @Mama 2dzieci tak, ja robię dokładnie to, o co pytasz. A robię to dlatego, że prowadziłem przez lata hodowlę psów obronnych i wiem, jakie problemy występują z psami tej rasy, o ile postępuje się z nimi niewłaściwie lub z niewłaściwych pobudek. Tak, że tego

 2. Szanuję samobójców trzeba mieć jaja by zaakceptować naszą rzeczywistość , to w jakim kraju żyjemy co sie dzieje na świecie i swoje siły i możliwości.
  Większość osób jest inteligetna pogodzona ze wszystkim i wie co robi , takim własnie sie udaje.
  Resztą gardze bo szukają atencji i chcą się dobrze poczuć nieprawdziwym zainteresowaniem którzy chca i ofiarują im pomoc – zapominają tylko że to praca tych osób które im pomagają a po tygodniu/miesiący znowu zostana sami i dalej będzie tak samo w życiu.

  6
  1
 3. „Olsztyńscy funkcjonariusze dostali zgłoszenie o próbie samobójczej”. Wiedząc gdzie i po co jadą pewnie się przygotowali. Wielkie WOW.

  5
  14
  • No tak, bo dla każdego z nas uratowanie życia gościowi zakrwawionemu to codzienność. Nic tam, że musieli wydać pieniądze na wyposażenie, nic tam że ryzykowali zarażenie się od kontaktu z obcą krwią. Zastanów się co piszesz.

   A do policjantów – szacun, dzięki za Waszą służbę!

   26
   4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: