fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 30 maja, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Próba samobójcza w Olsztynie. Niesamowity wyczyn dwóch bohaterów [18+]


Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na [email protected] lub FB m.me/twojkurierolsztyn

Olsztyńscy funkcjonariusze dostali zgłoszenie o próbie samobójczej.

Dzięki szybkiej reakcji olsztyńskich wywiadowców udało się uratować pana z przeciętą tętnicą promieniową przy wykorzystaniu stazy taktycznej i opatrunku izraelskiego. Gdyby nie ich profesjonalne wyszkolenie oraz posiadanie takiego sprzętu, mężczyzna wykrwawiłby się na miejscu. Jak się okazuje tego typu asortyment nie jest standardowym wyposażeniem policji. Zauważył to internauta Krystian: – Staza i opatrunek oczywiście prywata bo po co policjantowi coś poza kawałkiem gazy na sparciałym bandażu hucznie nazwanym opatrunkiem osobistym.

3 KOMENTARZE

 1. Szanuję samobójców trzeba mieć jaja by zaakceptować naszą rzeczywistość , to w jakim kraju żyjemy co sie dzieje na świecie i swoje siły i możliwości.
  Większość osób jest inteligetna pogodzona ze wszystkim i wie co robi , takim własnie sie udaje.
  Resztą gardze bo szukają atencji i chcą się dobrze poczuć nieprawdziwym zainteresowaniem którzy chca i ofiarują im pomoc – zapominają tylko że to praca tych osób które im pomagają a po tygodniu/miesiący znowu zostana sami i dalej będzie tak samo w życiu.

 2. „Olsztyńscy funkcjonariusze dostali zgłoszenie o próbie samobójczej”. Wiedząc gdzie i po co jadą pewnie się przygotowali. Wielkie WOW.

  2
  9
  • No tak, bo dla każdego z nas uratowanie życia gościowi zakrwawionemu to codzienność. Nic tam, że musieli wydać pieniądze na wyposażenie, nic tam że ryzykowali zarażenie się od kontaktu z obcą krwią. Zastanów się co piszesz.

   A do policjantów – szacun, dzięki za Waszą służbę!

   12
   3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Warte uwagi

W Olsztynie powstaje niesamowite osiedle. To będą pierwsze tak prośrodowiskowe mieszkania

Coraz więcej ekologicznych rozwiązań w olsztyńskim budownictwie mieszkaniowym. Nowe pro ekologiczne osiedle znanego dewelopera już w sprzedaży. Nasze miasto, rozbudowuje się, powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe...

Zamieszkaj w Olsztynie

Wszystkich ludzi łączy pragnienie, żeby dobrze im się żyło w miejscu zamieszkania. Stolica województwa warmińsko-mazurskiego znakomicie odpowiada takim wymaganiom. Naukowcy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie wraz...

Innowacyjna automatyczna kurtyna dezynfekująca stanęła w Szpitalu Wojewódzki w Olsztynie

Pochodząca z Olsztyna spółka JCP Medica, jako pierwsza w Polsce, opracowała innowacyjny i skuteczny sposób dezynfekcji ludzi – automatyczną kurtynę dezynfekującą. Produkt można zastosować...

Konkurs