Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
3 C
Olsztyn
czwartek, 23 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Brutalne pobicie na Jarotach. Uderzali głową o krawężnik, ale to było za mało. Podcięli mu też żyły

reklama

Policja jest już na tropie sprawców brutalnego pobicia do którego doszło na Jarotach koło centrum handlowego H&B na ul. Wilczyńskiego. 

Było późno w nocy ok. godziny 22:30. Trzech mężczyzn podeszło do osoby siedzącej na ławce. Przewrócili go i zaczęli brutalnie bić. Według świadków sprawcy kopali po całym ciele, uderzali głową mężczyzny o krawężnik. Dodatkowo nożem podcięli mu żyły.

Osoby postronne wezwały karetkę i policję. Poszkodowany został przewieziony do szpitala.  – Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce – mówi Małgorzata Demianiuk z KMP Olsztyn. – Obecnie prowadzone są intensywne czynności operacyjne mające na celu ustalenie tożsamości i zatrzymanie sprawców pobicia. W tym celu sprawdzany jest obraz z kamer miejskiego monitoringu ulicznego. 

reklama

Olsztyńska społeczność internetowa jest w szoku. Wiele osób zadaje sobie pytanie jak mogło do tego dojść. Niektórzy domagają się surowych konsekwencji dla sprawców: – Myślę że podcięcie komuś żył to już nie jest pobicie a usiłowanie zabójstwa.

reklama

styczeń, 2020

25STY10:00Warsztat fotograficzny dla początkującychOlsztyn

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

6 KOMENTARZE

  1. Mieszkam tuż obok. Strach się z domu po fajki ruszyć po zmroku. Inna sprawa, że przy sklepach w HB zawsze gromadzi się element okoliczny i przyjezdny. Droga władzo czas zintensyfikować patrole w tej okolicy i postarać się o dobry monitoring (nie z ITS bo ten ma jakość NOKII 3310).

  2. W Olsztynie juz nie jest bezpiecznie w ogole po godz 21.00 nie wychodzic z domu małolaty ,bo później płacz i lament i zniszczona psycha do końca życia. Tyczy to też panienek z widocznymi tylkami z obcisłymi sukieneczkami.

    3
    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X