fbpx
8 C
Olsztyn
niedziela, 16 maja, 2021
reklama

W Olsztynie otworzył się największy club shisha w Polsce?

reklama

Szisza jest coraz bardziej popularna w Olsztynie. Arabska fajka wodna przyciąga nawet przeciwników palenia. 

W Olsztynie otworzył się największy club shisha w Polsce?

Szisza (shisha) to rodzaj fajki, w której dym zostaje przefiltrowany przez wodę. Nazywa się ją także nargilą lub hookah. Różnią się wyglądem i wielkością, ale mechanizm działania jest taki sam. Dzban napełnia się wodą, cybuch nabija tytoniem o ulubionym smaku i owija folią aluminiową, a na to kładzie się żarzący się węgielek.

reklama

W Olsztynie otworzył się największy club shisha w Polsce?

To bardzo popularny sposób spędzania wolnego czasu ze znajomymi. Sziszę może palić kilka osób jednocześnie. W naszym klubie zmieści się każdy, bo mamy lokal 400 m/kw dla naszych gości. Hookah Club jest dwupiętrowy z dwoma barami– mówi właściciel Hookah Club mieszczący się przy ul. Kołłątaja 1. – W naszym klubie oferujemy przepyszne produkty marki Taboo (tytoniowe i beztytoniowe), ale mamy też jak to w klubach  bywa napoje nisko i wysokoprocentowe – dodaje.

Hookah club współpracuje również z jedną z olsztyńskich restauracji, dzięki czemu w każdej chwili można zamówić coś do jedzenia. Dla bardziej wymagających klientów jest wydzielona strefa chillu.

Hookah club warto sledzić na Facebooku, bo ciągle publikowane tam są specjalne oferty oraz promocje.

Jak na porządny klub przystało organizowane są cykliczne wydarzenia.

Już 18 lipca legendarna Rap Zajawka

W każdą środę impreza w rytmach RETRO

W niedzielę Karaoke Z Shishą

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze