25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Ciekawe pomysły na prezent dla mężczyzny

Materiał zewnętrznyCiekawe pomysły na prezent dla mężczyzny

Jeśli chcesz zadbać o swojego mężczyznę, nie musisz czekać na specjalną okazję. Trafiony prezent będzie urozmaiceniem Waszego związku oraz sygnałem, który powie Twojemu ukochanemu – pamiętam o Tobie! Sprawdź, jakie ciekawe pomysły na prezent dla mężczyzny możesz znaleźć w sieci.

reklama

Fajki do palenia. Nie tylko dla mężczyzn z wyższych sfer

Kiedyś fajki do palenia były synonimem prestiżu i pozycji społecznej. Już Herodot pisał o nich w swoich pismach. Do Europy przywędrowały z Ameryki Północnej, którą każdy kojarzy z fajką pokoju. Autoportret Van Gogha posiada charakterystyczną fajkę. W Wielkiej Brytanii nadal bardziej ceni sobie amatorów fajki do palenia niż klasycznych papierosów.

Jeśli Twój mężczyzna nie palił jeszcze fajki możesz kupić mu sprzęt dla początkujących. W wypadku zahartowanych w boju wyjadaczy warto sięgnąć po coś bardziej ekskluzywnego. Niezależnie od tego, jaki sprzęt wybierzesz, wszystkie fajki do palenia, chociażby w sklepie dym.pl, są zapakowane w luksusowe i robiące wrażenie opakowanie.

reklama

Zapalniczki żarowe i akcesoria do palenia

Być może jednak Twój mężczyzna nadal uważa, że fajka jest dla mężczyzn to synonim starych czasów, które już nie wrócą. Nadal woli kupować swoje ulubione papierosy w osiedlowym sklepiku. W takim wypadku nie stoisz na straconej pozycji. Możesz zobaczyć chociażby akcesoria do palenia dym.pl

To prawdziwy raj dla miłośników palenia. Cygara z różnych stron świata, bibułki, akcesoria czy e-inhalatory to niektóre z rzeczy, które kupisz właśnie tam. Nie ma przedmiotu, którego na stanie nie mają w sklepie dym.pl

W ofercie tego sklepu internetowego znajdziesz zyskujące popularność snusy. To woreczki nikotynowe, będące idealnym zamiennikiem papierosów. Wszystko dzięki odpowiedniej zawartości nikotyny. Wielu palaczy przerzuca się właśnie na tego typu produkty.

reklama

Osobną kategorią są zapaliczki żarowe, które możesz zobaczyć tutaj https://dym.pl/zapalniczki-zarowe. Są one idealnym rozwiązaniem przede wszystkim dla miłośników cygar. Dzięki temu, że ich płomień jest stały i ma taką samą siłę może rozpalać cygaro pasjonata tego rodzaju akcesoriów do palenia.

Zapalniczki żarowe to również gratka dla wszystkich, którzy przygotowują się na czasy trudne. Takim akcesoriom do palenia niestraszne są śnieg, deszcz czy silny wiatr, które uniemożliwiają obsługę klasycznej zapalniczki w trudnych warunkach.

Nie sposób nie wspomnieć o kolorach oraz ilości modeli, które dostaniesz w sklepie internetowym dym.pl Twój mężczyzna z pewnością będzie zadowolony z każdego upominku, który nabędziesz właśnie tam.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Katarzyna
30 października 2022 19:57

Mąż całe szczęscie nie pali, bo zapach dymu doprowadzałby mnie do szału. Na urodziny mam dla niego voucher do leszczyńskiego tunelu aerodynamicznego. Powinno mu się spodobać 🙂

Polecane