fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 22 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Łoś, kozy, kuna, pszczoły, jeże i nietoperze. Pracowity dzień Straży Miejskiej w Olsztynie [FOTO]

Kurier Extra Łoś, kozy, kuna, pszczoły, jeże i nietoperze. Pracowity dzień Straży Miejskiej w...

W zeszłym tygodniu dyżurny Straży Miejskiej odebrał kilka telefonów od mieszkańców z prośbą o pomoc zwierzakom. Wszystko się działo jednego dnia. 

Pierwsze ze zgłoszeń dotyczyło jeża, który szedł ulicą, a zgłaszający obawiał się, że może go przejechać samochód. Kolejne wpłynęło ze szkoły podstawowej przy ul. Iwaszkiewicza, gdzie w studzience utknęła kuna, którą strażnicy uwolnili. Natomiast przy ulicy Kopernika w jednym z mieszkań pojawił się nietoperz. Strażnicy miejscy odłowili zwierzęta i przewieźli je do ich naturalnego środowiska, gdzie zostały wypuszczone.
W Parku Kusocińskiego przy placu zabaw wyroiły się pszczoły.Funkcjonariusze wezwali pszczelarza, który usunął siedlisko owadów.

Straż Miejskiej otrzymał także zgłoszenie o kozach przebywających na terenie jednej z firm przy al. Piłsudskiego. Strażnicy ustalili skąd zwierzęta się wydostały i przetransportowali do gospodarstwa, z którego uciekły.

To nie koniec, bo funkcjonariusze dostali tez wezwanie do… łosia na Jarotach. Pisaliśmy o tym w artykule:Uważajcie! Na Jarotach możecie spotkać łosia

Łoś, kozy, kuna, pszczoły, jeże i nietoperze. Pracowity dzień Straży Miejskiej w Olsztynie [FOTO] Łoś, kozy, kuna, pszczoły, jeże i nietoperze. Pracowity dzień Straży Miejskiej w Olsztynie [FOTO] Łoś, kozy, kuna, pszczoły, jeże i nietoperze. Pracowity dzień Straży Miejskiej w Olsztynie [FOTO] Łoś, kozy, kuna, pszczoły, jeże i nietoperze. Pracowity dzień Straży Miejskiej w Olsztynie [FOTO] Łoś, kozy, kuna, pszczoły, jeże i nietoperze. Pracowity dzień Straży Miejskiej w Olsztynie [FOTO] Łoś, kozy, kuna, pszczoły, jeże i nietoperze. Pracowity dzień Straży Miejskiej w Olsztynie [FOTO]

Łoś, kozy, kuna, pszczoły, jeże i nietoperze. Pracowity dzień Straży Miejskiej w Olsztynie [FOTO]

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x