-5 C
Olsztyn
środa, 6 grudnia, 2023
reklama
reklama

Pobił i okradł pod sklepem staruszka na Nagórkach [FOTO]

WiadomościPobił i okradł pod sklepem staruszka na Nagórkach

To kolejny przykład ludzkiego bestialstwa! Chuligan zaatakował bezbronnego starszego mężczyznę. Bił go po głowie i twarzy, nie licząc się z jego zdrowiem i życiem. Wszystko po to, by… ukraść mu saszetkę z pieniędzmi. Jak widać, bandyta dla kilku groszy nie cofnie się przed niczym.

reklama

Do napadu doszło w sobotę (25.05) na ul. Orłowicza pod sklepem monopolowym. Starszy mężczyzna w wieku ok. 80 lat przyszedł po zakupy. Wracając do domu został pobity i okradziony. Wrócił do lokalu i poprosił o pomoc sprzedawców, którzy wezwali karetkę i policję. Starszemu mężczyźnie pomogło też dwóch świadków przejeżdżających ul. Orłowicza. Jak nam powiedział jeden z klientów sklepu – Straszy pan miał rozcięty polik i całe zakrwawione ręce. Błagał o pomoc, bo twierdził, że go okradziono z pieniędzy. 

Medycy po przyjechaniu opatrzyli poszkodowanego i zawieźli do domu który jest nieopodal sklepu. Policja przesłuchała świadków i staruszka. Obecnie trwają poszukiwania napastnika.

reklama

Pobił i okradł pod sklepem staruszka na Nagórkach [FOTO] Pobił i okradł pod sklepem staruszka na Nagórkach [FOTO] Pobił i okradł pod sklepem staruszka na Nagórkach [FOTO]

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polonista
27 maja 2019 23:59

Wracając do domu został pobity i okradziony.
Idąc ulicą padał deszcz.

Polecane
Ogłoszenia