fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

14 C
Olsztyn
środa, 8 kwietnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Wynajem długoterminowy – gdzie można wypożyczyć samochód w Olsztynie?

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

Warmia i Mazury to region, który w sezonie letnim przeżywa prawdziwe oblężenie turystów zainteresowanych różnymi formami spędzania wolnego czasu. Od momentu otwarcia Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach stolica regionu stała się bardziej dostępna również dla inwestorów. Gdzie można wypożyczyć samochód w Olsztynie i dlaczego warto to zrobić?

Wypożyczalnia samochodów w Olsztynie – wynajem długoterminowy

Carfree – wypożyczalnia samochodów w Olsztynie, zapewnia klientom maksymalny komfort. Będziesz lądować na lotnisku Szymany? Możesz wypożyczyć pojazd bezpośrednio w porcie lotniczym lub skorzystać z usługi podstawienia samochodu w dowolnym punkcie całego miasta za 0 zł! Wynajem długoterminowy z reguły wybierają klienci biznesowi, np, inwestorzy, którzy chcą cieszyć się komfortem podróży. Opcja długoterminowa pozwala również na zoptymalizowanie kosztów związanych z wynajęciem auta – cena w przeliczeniu na dni jest niższa w porównaniu do wypożyczania pojazdu na krótszy okres.

Wypożyczenie auta krok po kroku

Wypożyczenie samochodu w Olsztynie nie wiąże się z wieloma formalnościami – żeby wynająć pojazd, wystarczy posiadać uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych (prawo jazdy), a także drugi dokument ze zdjęciem. Klienci najczęściej okazują dowód osobisty lub paszport. Warto także wspomnieć o ograniczeniach wiekowych – pojazd może wynająć osoba, która ukończyła 21 lat i posiada prawo jazdy co najmniej 1 rok. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje, poznaj formalności związane z wypożyczeniem samochodu w Olsztynie.

Jakie auto wypożyczyć w Olsztynie?

reklama

Do zwiedzania stolicy Warmii i Mazur można wynająć niewielkie, kompaktowe auto, które zmieści się w każdej uliczce i nie będzie sprawiało problemów przy parkowaniu. Klienci biznesowi, którym zależy na luksusowym aucie, mogą wybierać spośród wielu modeli – do dyspozycji jest Volvo XC60, BMW 520D, a także Mercedes A45 AMD.

Wypożyczalnia Carfree nie pobiera kaucji za wynajem samochodu, a proces rezerwacji przebiega wyjątkowo intuicyjnie – wystarczą 4 kroki.

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Potrzebujesz komputerowych akcesoriów do pracy zdalnej? SL Computer działa w Olsztynie

Niemal z dnia na dzień mieszkania i domy wielu olsztyniaków zamieniły się w biura czy wręcz centra dowodzenia przeróżnych firm. W zadbaniu o odpowiedni...

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs