fbpx

Poinformuj nas: ALARM@tko.pl

reklama
środa, 19 Czerwiec, 2019
18.2 C
Olsztyn

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Wynajem długoterminowy – gdzie można wypożyczyć samochód w Olsztynie?

Strona główna Artykuł sponsorowany Wynajem długoterminowy – gdzie można wypożyczyć samochód w Olsztynie?
reklama

Warmia i Mazury to region, który w sezonie letnim przeżywa prawdziwe oblężenie turystów zainteresowanych różnymi formami spędzania wolnego czasu. Od momentu otwarcia Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach stolica regionu stała się bardziej dostępna również dla inwestorów. Gdzie można wypożyczyć samochód w Olsztynie i dlaczego warto to zrobić?

Wypożyczalnia samochodów w Olsztynie – wynajem długoterminowy

Carfree – wypożyczalnia samochodów w Olsztynie, zapewnia klientom maksymalny komfort. Będziesz lądować na lotnisku Szymany? Możesz wypożyczyć pojazd bezpośrednio w porcie lotniczym lub skorzystać z usługi podstawienia samochodu w dowolnym punkcie całego miasta za 0 zł! Wynajem długoterminowy z reguły wybierają klienci biznesowi, np, inwestorzy, którzy chcą cieszyć się komfortem podróży. Opcja długoterminowa pozwala również na zoptymalizowanie kosztów związanych z wynajęciem auta – cena w przeliczeniu na dni jest niższa w porównaniu do wypożyczania pojazdu na krótszy okres.

Wypożyczenie auta krok po kroku

reklama

Wypożyczenie samochodu w Olsztynie nie wiąże się z wieloma formalnościami – żeby wynająć pojazd, wystarczy posiadać uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych (prawo jazdy), a także drugi dokument ze zdjęciem. Klienci najczęściej okazują dowód osobisty lub paszport. Warto także wspomnieć o ograniczeniach wiekowych – pojazd może wynająć osoba, która ukończyła 21 lat i posiada prawo jazdy co najmniej 1 rok. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje, poznaj formalności związane z wypożyczeniem samochodu w Olsztynie.

Jakie auto wypożyczyć w Olsztynie?

Do zwiedzania stolicy Warmii i Mazur można wynająć niewielkie, kompaktowe auto, które zmieści się w każdej uliczce i nie będzie sprawiało problemów przy parkowaniu. Klienci biznesowi, którym zależy na luksusowym aucie, mogą wybierać spośród wielu modeli – do dyspozycji jest Volvo XC60, BMW 520D, a także Mercedes A45 AMD.

Wypożyczalnia Carfree nie pobiera kaucji za wynajem samochodu, a proces rezerwacji przebiega wyjątkowo intuicyjnie – wystarczą 4 kroki.

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Co? Gdzie? Kiedy?

czerwiec, 2019

19CZE(CZE 19)20:30Capitalne Latino - BLUECapitano, Kapitańska 21

20CZE(CZE 20)17:00Babski Świat w Beretta PUBBeretta Pub, Kołłątaja 22

20CZE18:00Warsztaty „Lampiony na letnie wieczory”Fabryka Pozytywnej Energii, Jagiellończyka 10/1L

20CZE20:00Stand- up Warmia / Tomek Kołecki & Jasiek BorkowskiNowy AnderGrant, ul.Kołobrzeska 32

20CZE20:0010. Przegląd Nowego Kina Francuskiego w OlsztynieKino Studyjne Awangarda 2, pl. Jana Pawła II 2/3

21CZE08:00Kurs dronowy UAVO VLOS w OlsztynieCamFLY, ul. Władysława Trylińskiego 14

21CZE15:00FEST MUZA 2019MOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3

21CZE(CZE 21)16:15LAMPA - I Warmiński Przegląd ImproKloszart, ul. Kurta Obitza 1

21CZE(CZE 21)17:00Pajama Party | OlsztynMasoneria, Kołłątaja 20

21CZE(CZE 21)18:00Dubowa (W)armia w natarciu!Skolity Jezioro, Jezioro Skolickie; Skolity

reklama

Warte uwagi

Nadchodzi Night Power Energia 2019 

Uwielbiana przez wszystkich fanów sportów motorowych, wyjątkowa, bo rozgrywana na dachu Galerii Warmińskiej, jedyna i niepowtarzalna impreza Night Power powraca! Tegoroczna edycja już 22...

Praca na wakacje – kierunek: Holandia

Sposobów na spędzenie wakacyjnego czasu jest mnóstwo - możemy oddać się słodkiemu lenistwu lub aktywnie wypoczywać podróżując. Wiele osób uczących się decyduje się jednak...

Olsztyn: poszukiwana opiekunka osób starszych

Jak naprawdę wygląda praca opiekuna osób starszych i z czym musi się on mierzyć? Na podstawie doświadczeń osób pracujących w zawodzie, przedstawiamy najważniejsze wyzwania,...

RABATOL.PL

X