fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 23 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

43-letni właściciel BMW zatrzymany za posiadanie narkotyków. W domu hodował marihuanę [FOTO]

Wiadomości 43-letni właściciel BMW zatrzymany za posiadanie narkotyków. W domu hodował marihuanę

Policjanci z wydziału interwencyjnego w trakcie kontroli drogowej przy 43-letnim kierowcy znaleźli kilka gramów marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania domu należącego do 43-latka funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli kolejne partie narkotyków – łącznie było to 60 gramów marihuany oraz sprzęt służący do uprawy nielegalnej rośliny. Mężczyźnie może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Podczas nocnego patrolu z soboty na niedzielę policjanci z wydziału interwencyjnego w okolicy plaży miejskiej zatrzymali do kontroli drogowej 43-letniego kierowcę bmw. W trakcie wykonywania czynności funkcjonariusze zabezpieczyli przy kierowcy kilka gramów suszu roślinnego. Badanie testerem potwierdziło, że jest to marihuana. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pojechali do domu, w którym mieszkał podejrzany o posiadanie narkotyków mężczyzna. Kryminalni przeszukali posesję, jak również dom należący do 43-latka. Po wejściu do salonu policjanci zauważyli stół, na którym znajdowały się narkotyki. Substancje psychoaktywne nie były w żaden sposób zabezpieczone ani ukryte. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili pozostałe pomieszczenia, m.in. poddasze oraz strych. Po zejściu policjantów do piwnicy, za drzwiami, w których miała mieścić się pralnia oczom policjantów ukazał się specjalnie przygotowany do uprawy konopi namiot, w którym znajdowały się trzy donice z nielegalną rośliną.

Policjanci zabezpieczyli zarówno sprzęt służący do uprawy zakazanej rośliny, jak również znalezione na stole środki odurzające. Łącznie było to ponad 60 gramów marihuany oraz kilka gramów haszyszu. 43-latek został przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania, a także uprawy konopi indyjskich. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

ŹródłoKMP Olsztyn

6 KOMENTARZE

  1. Żal Polaków, mieszkam w holandi i w sklepie można tu kupić trawkę, zapalić w parku jeszcze policja się uśmiechnie, a z kupieniem wódki w sklepie jest problem, bo ciężko dostać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Otwarcie nowego sklepu LIDL w Olsztynie

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10...

Przeczytaj także: