13 C
Olsztyn
piątek, 24 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W Olsztynie znowu kradną na klamkę? Nie daj się okraść! [FOTO]

WiadomościW Olsztynie znowu kradną na klamkę? Nie daj się okraść!

Tak działa stara szkoła włamywaczy. Najwyraźniej metoda na klamkę wróciła w Olsztynie do złodziejskich łask. Przekonali się o tym mieszkańcy bloku przy ulicy Wyszyńskiego. Dzięki czujności sąsiadów, policja zatrzymała kręcące się po klatce i łapiące za klamki Cyganki.

reklama

Prawdziwy złodziej korzysta z każdej nadarzającej się okazji. A te najczęściej sami stwarzamy. A to przez nieuwagę, a to przez roztargnienie. I właśnie na tym polega metoda tak stara, jak klamki i zamki w drzwiach.

Ilu z nas nieraz zapomniało zamknąć na klucz drzwi wychodząc z domu? Zdarzyło się to prawie każdemu. Na taką okazję czeka złodziej. Wystarczy, że przejdzie się po blokach i będzie łapał za klamki. W końcu trafi na otwarte drzwi.
W środę, po klatce schodowej bloku przy ulicy Wyszyńskiego, kręciły się Cyganki. Najpierw pukały do drzwi. Kiedy nikt nie odpowiadał, łapały za klamkę z nadzieją na łatwy łup.
I pewnie w końcu trafiłyby na odpowiednia okazję, gdyby nie czujność sąsiadów, którzy zainteresowali się dziwnym zachowaniem nietypowych gości w ich domu.
Wezwany patrol policji wyprowadził głośno protestujące Cyganki z budynku. Kobiety wyrywały się i przekrzykiwały. Zawsze tak się zachowują, kiedy chcą odwrócić uwagę od tego, co robią.

Poszukiwana bezwstydna kobieta, która uciekła z trzema sukienkami
reklama

Olsztyńska policja nieraz już ostrzegała przed złodziejami działającymi metodą na klamkę. Tym bardziej, że złapać ich na gorącym uczynku jest bardzo trudno i zazwyczaj pozostają bezkarni. Jedynym sposobem jest skrupulatne sprawdzanie, czy wychodząc nie zostawiliśmy otwartych drzwi i właśnie solidarność sąsiedzka, o którą nie jest tak łatwo.

W Olsztynie znowu kradną na klamkę? Nie daj się okraść! [FOTO] kradzież WiadomościW Olsztynie znowu kradną na klamkę? Nie daj się okraść! [FOTO] kradzież WiadomościW Olsztynie znowu kradną na klamkę? Nie daj się okraść! [FOTO] kradzież WiadomościW Olsztynie znowu kradną na klamkę? Nie daj się okraść! [FOTO] kradzież WiadomościW Olsztynie znowu kradną na klamkę? Nie daj się okraść! [FOTO] kradzież WiadomościW Olsztynie znowu kradną na klamkę? Nie daj się okraść! [FOTO] kradzież WiadomościW Olsztynie znowu kradną na klamkę? Nie daj się okraść! [FOTO] kradzież Wiadomości

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ruda
15 marca 2019 23:36

Te dwie wiedźmy już mi dwa razy zlapaly naszczescie miałam zamknięte drzwi Ale proste ze wyskoczylam na klatkę … to ta Stara jeszcze bezczelnie robiła sobie papierosa powiedziała coś po swojemu odpalila peta i wyszły.. straszylam policja i żałuję że nie zadzwoniłam.. było to na Małeckiego

Jojo
15 marca 2019 16:23

Głupie cyganki do odstrzalu

Popularne
Ogłoszenia
Wszedł do sklepu i ukradł skrzynkę piwa z dodatkowym bonusem
Czy rozpoznajesz mężczyzn z nagrania? Policja prosi o kontakt