fbpx
-0 C
Olsztyn
czwartek, 1 grudnia, 2022
reklama

Uwaga! Łysy zboczeniec grasuje na Pieczewie. Policja go szuka!

WiadomościUwaga! Łysy zboczeniec grasuje na Pieczewie. Policja go szuka!

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zboczeniec jeden! Za nic ma skromność i dobre obyczaje. Bezwstydnie zbawia się się przy kobietach na ulicy. Robił to już przy ulicy Krasickiego, na przystanku. I to kobietach wracających z wieczornej mszy!

Olsztyńska policja szuka zboczeńca, który grasuje po Pieczewie. W niedzielę widziała go, wracając z wieczornej mszy, jedna z olsztynianek. To, co zobaczyła przy ulicy Krasickiego, na zawsze już zostanie w jej pamięci i będzie budziło obrzydzenie.

Łysy zboczeniec, jak tylko zobaczył idące dwie młode kobiety, ściągnął spodnie. Jednak pokazanie tego, co w nich miał, mu nie wystarczyło. Bezwstydnik zaczął robić sobie dobrze ręką i wołać na przechodzące panie. Nic dziwnego, że kobiety uciekły z krzykiem.

Przecież on mógł im zrobić krzywdę! Wezwany na miejsce patrol dokładnie przeczesał okolicę. Policjanci sprawdzili okolice pieczewskiego liceum i pobliski las. Łysy zboczeniec zdążył jednak uciec i nadal jest na wolności.

– Wyjaśniamy okoliczności tego nieobyczajnego zachowania i szukamy jego sprawcy – zapewnia Izabela Kołpakowska z zespołu prasowego KMP w Olsztynie. Policjanci apelują, żeby zgłaszać wszystkie sygnały, które mogą pomóc w złapaniu zabawiającego się sam ze sobą na ulicach Pieczewa zboczeńca.

Zobacz również:

Policja zatrzymała agresywnego mężczyznę, który bił kobiety i dzieci na Jarotach

 

reklama
reklama
reklama

10 KOMENTARZY

10 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze