14 C
Olsztyn
wtorek, 21 Maj, 2019
reklama

Uwaga! Łysy zboczeniec grasuje na Pieczewie. Policja go szuka!

Strona główna Polecane artykuły Uwaga! Łysy zboczeniec grasuje na Pieczewie. Policja go szuka!
reklama

Zboczeniec jeden! Za nic ma skromność i dobre obyczaje. Bezwstydnie zbawia się się przy kobietach na ulicy. Robił to już przy ulicy Krasickiego, na przystanku. I to kobietach wracających z wieczornej mszy!

Olsztyńska policja szuka zboczeńca, który grasuje po Pieczewie. W niedzielę widziała go, wracając z wieczornej mszy, jedna z olsztynianek. To, co zobaczyła przy ulicy Krasickiego, na zawsze już zostanie w jej pamięci i będzie budziło obrzydzenie.

reklama

Łysy zboczeniec, jak tylko zobaczył idące dwie młode kobiety, ściągnął spodnie. Jednak pokazanie tego, co w nich miał, mu nie wystarczyło. Bezwstydnik zaczął robić sobie dobrze ręką i wołać na przechodzące panie. Nic dziwnego, że kobiety uciekły z krzykiem.

Przecież on mógł im zrobić krzywdę! Wezwany na miejsce patrol dokładnie przeczesał okolicę. Policjanci sprawdzili okolice pieczewskiego liceum i pobliski las. Łysy zboczeniec zdążył jednak uciec i nadal jest na wolności.

– Wyjaśniamy okoliczności tego nieobyczajnego zachowania i szukamy jego sprawcy – zapewnia Izabela Kołpakowska z zespołu prasowego KMP w Olsztynie. Policjanci apelują, żeby zgłaszać wszystkie sygnały, które mogą pomóc w złapaniu zabawiającego się sam ze sobą na ulicach Pieczewa zboczeńca.

Zobacz również:

Policja zatrzymała agresywnego mężczyznę, który bił kobiety i dzieci na Jarotach

 

reklama
reklama

9 KOMENTARZE

 1. I to słownictwo „robił sobie dobrze”.Takie śmieszne że boki zrywać.Ciekawe czy jakby zboczeniec zrobił autorowi tego pseudodziennikarstwa tzw.”jesień średniowiecza” to byłoby śmiesznie.Czy zeznawałby policji w takim samym stylu:”Idę że patrzę a tu łysy patrzy na mnie i robi sobie dobrze….itd.

 2. Totalna kontrola………..
  Wlasnie redakcja Kuriera olsztynskiego nie dopuscila mojego komentarza do wypowiedzi internauty pod nazwa nomen omen” nazwa”.
  Wielka manipulacja……..

 3. Poziom dziennikarstwa jest tak żałosny, że aż boli. Chcecie być jakimś donald pl, trochę śmieszki, trochę poważnych faktów, a piszecie na okropne i traumatyczne tematy. Czy to dali giebla i zgwałcili, czy facet się onanizuje to na jedno kopyto. To nie są sztuczne afery i dyrdymały żeby napędzać karuzelę śmiechu tylko poważne tematy. Aspirujecie na styl Polska w dużych dawkach czy Vogule Poland a zajmujecie się codziennymi sprawami często niosącymi za sobą przykre konsekwencje. Jeżeli odpowiada za to tylko jedna osoba to pół biedy, ale jeżeli całe grono to żal mi Olsztynian, którzy muszą się przedzierać przez te szczątkowe dziennikarstwo żeby się dowiedzieć czegokolwiek na temat swojego miasta i tego, co się w nim dzieje. Szkoda, że nie dajecie jeszcze „OMG ZBOCZENIEC POKAZUJE SIUSIAKA [ZOBACZ MEMY] QUIZ, ILE MASZ W SOBIE ZE ZWYROLA?!” na końcu tego artykułu.

  4
  2
  • sorry- nie jestem z redakcji.

   Nie rozumiem tego belkotu.
   Co autor chcial napisac i przekazac ?
   Chcial cos poprawic ? Ale wyszlo gorzej niz jest w „artykule”.
   Przyznaje racje – ktos dziwny pisze te informacje w Kurierze- jakies inne spojrzenie na swiat i dziwna „PiSownia” ……
   Do przemyslenia dla” inteligentnych inaczej” .-)))

   • Masz obsesję na punkcie PIS? Pod miernym artykułem sprawiasz politykę? Kogo to obchodzi PIS,PSL,PO,LGBT?Może sam jesteś bystry inaczej?Po co jątrzysz?

  • Dokładnie i to słownictwo „robił sobie dobrze”.Takie śmieszne że boki zrywać.Ciekawe czy jakby zboczeniec zrobił autorowi tego pseudodziennikarstwa tzw.”jesień średniowiecza” to byłoby śmiesznie.Czy zeznawałby policji w takim samym stylu:”Idę że patrzę a tu łysy patrzy na mnie i robi sobie dobrze….itd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma