Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1 C
Olsztyn
niedziela, 19 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Ktoś przywiązał psa do drzewa w lesie na Pieczewie. Teraz trwa walka o jego zdrowie

reklama

Kto mógł to zrobić? Przywiązać psa w kagańcu do drzewa i porzucić na pastwę losu. Na szczęście na wystraszone zwierzę natrafiła pani Magdalena. Postanowiła zabrać Cocolina do domu i mu pomóc.

Kobieta opublikowała post w internecie aby odnaleźć właściciela: – Znaleziono psa w lesie na Pieczewie za gim nr 13. Pies był przywiązany do drzewa i miał kaganiec. Może ktoś kojarzy właściciela. Osoba, która znalazła psa nie może go zatrzymać, poszukiwany jest nowy dom. Szkoda żeby taki młody psiak skończył w schronisku.

Następnego dnia sytuacja nabrał rozpędu. Okazało się, że piesek niedawno był przekazany nowej osobie. Pierwotny właściciel tak to opisuje: – Sprawa jest już przeze mnie zgłoszona na policję. Jestem byłym właścicielem Cocolina. Miesiąc temu musiałem mu znaleźć nowy dom z tego względu że zostałem zmuszony do przeprowadzki, a niestety nie udało mi się znaleźć mieszkania w którym mógłbym z pieskiem mieszkać. Nowa właścicielka Cocolina sama zaproponowała że go przygarnie. Nic nie wskazywało na to ze po miesiącu potraktuje go w tak obrzydliwy sposób.

reklama

Rzeczywiście sprawą zajmuje się już policja. W rozmowie telefonicznej potwierdził nam rzecznik KMP Rafał Prokopczyk.

Co dalej z porzuconym zwierzaczkiem? Pani Magda prosi o pomoc ludzi dobrego serca: – Sprawa nabrała wielkiego rozgłosu. Pies okazało się był źle traktowany przez opiekunkę. Ma ogromne powikłania. Zapalenie trzustki i anemie. Szukałam dla niego domu, ale w obecnej sytuacji zostawię go u siebie. Bardzo proszę o pomoc. Może będą jeszcze jacyś świadkowie. A jeżeli ktoś zechciałby mi pomóc, wpłacić 10 zł, albo dać karmę, kojec, miskę… cokolwiek. Z dnia na dzień zostałam opiekunem tego psa, którego w Olsztynie już bardzo dużo osób kojarzy. Bardzo proszę o pomoc.

Zorganizowała internetową zrzutkę. Dostępna TUTAJ.

Oprócz nowej właścicielki pies ma też nowe imię – Kajtek.

reklama

styczeń, 2020

19STY11:00Rodzinne kolędowanie - koncert rodzinnyFilharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

2 KOMENTARZE

  1. Ludzie to najgorsze z możliwych stworzeń. Pan Bóg stwarzając świat trochę chyba nie do końca przemyślał stwarzając człowieka. Czegoś chyba zapomniał mu dać….

  2. Trudno tu o jakikolwiek komentarz – w głowie się nie mieści, ze są tak bezwzględni i okrutni ludzie. Trudno nazwać ich ludźmi!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X