fbpx
-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 17 stycznia, 2022
reklama

Nowa pralnia samoobsługowa w Olsztynie – 5 największych atutów

reklama
reklama

Kołdry, koce, kurtki, ubrania z całego tygodnia – czy można to wszystko uprać w jedną godzinę i to na dodatek w jednej pralce? Mission Impossible – nawet Tom Cruise nie sprostałby temu zadaniu. Chyba, że… udałby się do nowo otwartej Speed Queen – pralnia samoobsługowa na Jarotach. Tutaj Twoje pranie będzie gotowe już w 1h! A to nie koniec zalet olsztyńskiej pralni.

Oto 5 powodów, dla których warto skorzystać z usług Speed Queen:

1) Szybki czas realizacji

Niewątpliwym atutem pralni Speed Queen jest to, że oszczędza Twój czas. Pranie zajmie Ci tu zaledwie pół godziny! By wysuszyć swoje rzeczy, potrzebujesz kolejnych 30 minut. Po upływie godziny Twoje rzeczy są już w 100% czyste i suche!

2) Dostępność 365 dni w roku!

reklama

To jedyna pralnia w Olsztynie, która jest otwarta 7 dni w tygodniu przez cały rok! Swoje rzeczy wypierzesz tu nawet w niedzielę i to od wczesnych godzin porannych aż do północy.

3) Przystępne ceny

Pranie i suszenie w pierwszej pralni samoobsługowej Speed Queen w Olsztynie to usługi na każdą kieszeń. Dodatkowo, jeśli chcesz z nich skorzystać jeszcze taniej, odwiedź lokal między 6:00 a 10:00. W tych godzinach obowiązuje tu cennik Happy hours” i na każdej usłudze zaoszczędzisz kilka złotych. W pralni możesz również zakupić Kartę Stałego Klienta, która zapewni Ci specjalne bonusy.

4) Dogodna lokalizacja

Pralnia „Szybkiej Królowej” mieści się przy ul. Wilczyńskiego na Jarotach. Z łatwością dostaniesz się tu komunikacją miejską lub własnym środkiem transportu. Dodatkowo w sąsiedztwie lokalu znajduje się wiele sklepów i lokali usługowych, co jest sporym atutem, zwłaszcza, gdy nie wiesz, co zrobić z wolnym czasem po wstawieniu prania.

Czytaj też:  Ostrzeżenie IMGW przed intensywnymi opadami śniegu w regionie

5) Dodatkowe udogodnienia

A jeśli zechcesz poczekać na swoje pranie na miejscu, w Speed Queen na pewno nie będziesz się nudzić. Możesz tu bowiem skorzystać m.in. z darmowego wi-fi, automatu z ciepłymi napojami oraz z wygodnej kanapy.

Jak skorzystać z usług pralni Speed Queen?

Nowa pralnia w Olsztynie jest w pełni samoobsługowa. Dzięki temu Twoje rzeczy nie trafiają w obce ręce, a Ty masz pełną kontrolę nad całym procesem.

Jak wygląda pranie w Speed Queen krok po kroku? W pierwszej kolejności musisz włożyć pranie do maszyny – w pralni znajdziesz pralki o pojemności: 6,5 kg, 8 kg i 14 kg, a także suszarki o pojemności do 15 kg. Następnie powinieneś wybrać odpowiedni program dopasowany od rodzaju pranych tkanin i preferowanej temperatury. Kolejnym krokiem jest aplikacja proszku i płynu, które możesz przynieść ze sobą lub zakupić na miejscu. Na koniec musisz już tylko uregulować należność w panelu płatniczym oraz wcisnąć przycisk START na pralce.

Więcej na temat nowo otwartej olsztyńskiej pralni, jej oferty i cennika dowiesz się z jej strony internetowej oraz fanpage’a.

Adres

ul. Wilczyńskiego 6 G, Olsztyn
tel. 885 663 220