28 C
Olsztyn
poniedziałek, 15 lipca, 2024
reklama

Brawurowa jazda 24-latka kończy się trzema skasowanymi pojazdami!

Lidzbark WarmińskiBrawurowa jazda 24-latka kończy się trzema skasowanymi pojazdami!

W sobotę, 6 lipca 2024 r., tuż przed godziną 20:00, na trasie Lidzbark Warmiński – Górowo Iławeckie doszło do kolizji drogowej z udziałem trzech pojazdów osobowych. Zdarzenie miało miejsce w pobliżu Jeziora Wielochowskiego.

reklama

Lidzbarscy policjanci zostali powiadomieni o kolizji, która okazała się wynikiem brawurowej jazdy 24-letniego kierowcy subaru z powiatu bartoszyckiego. Na miejscu zdarzenia policjanci zastali subaru, którego tylna oś znajdowała się na klapie bagażnika osobowego forda. Mundurowi ustalili, że 24-latek, jadąc w kierunku Górowa Iławeckiego, rozpoczął manewr wyprzedzania jadącego przed nim forda, mimo obowiązującej na tym odcinku drogi podwójnej linii ciągłej oraz wzniesienia.

Kierujący subaru uderzył czołowo w prawidłowo jadące z naprzeciwka audi, którym kierowała 45-letnia mieszkanka powiatu bartoszyckiego. Następnie, tracąc panowanie nad pojazdem, zderzył się również z wyprzedzanym fordem, prowadzonym przez 18-latka. W audi podróżowały dodatkowo dwie osoby, a w fordzie – trzej pasażerowie. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

reklama

Policjanci ukarali 24-letniego kierowcę subaru mandatem karnym w wysokości 3000 zł oraz przyznali mu 10 punktów karnych. Dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności, brak obrażeń uczestników pozwolił na zakwalifikowanie tego zdarzenia jako kolizję drogową.

Brawurowa jazda 24-latka kończy się trzema skasowanymi pojazdami! Kronika policyjna Lidzbark Warmiński, Wiadomości, zShowcase

źródło: KPP Lidzbark Warmiński

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane