18 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Kultowe miejsce żegna się z fanami po pięciu latach działalności na Starym Mieście

OlsztynKultowe miejsce żegna się z fanami po pięciu latach działalności na Starym...

Po ponad pięciu latach intensywnej działalności, LAS, znany ośrodek kultury muzycznej, ogłasza swój koniec? Założony przez niezłomnego entuzjastę muzyki Staszka i jego wspólniczkę Gosię, LAS stał się domem dla setek koncertów, cotygodniowych sesji jamowych i międzynarodowych spotkań artystycznych.

reklama

LAS, szybko stał się punktem przyciągającym artystów z całego świata. Odwiedzili go muzycy z tak odległych miejsc jak Nowa Zelandia, Brazylia czy Stany Zjednoczone, jak również z całej Europy – od Litwy po Portugalię. LAS zyskał reputację miejsca, gdzie muzyka łączy ludzi bez względu na granice.

reklama

To właśnie tutaj, w niepowtarzalnej atmosferze, kręcono teledyski przypominające czasy przedwojenne, a każde spotkanie z muzyką zamieniało się w niezapomniane przeżycie dla zarówno wykonawców, jak i publiczności.

Za sukcesem LASu stała nie tylko pasja jego założycieli, ale również zaangażowanie wielu osób, które wspierały działania ośrodka na różnych etapach jego rozwoju. Osobne podziękowania Staszek kieruje do Ani, Jasia, Agnieszki, Emi, Miśki, Oli, Cezarego, Juli oraz Olgi, którzy byli nieocenionymi współtwórcami tej wyjątkowej przestrzeni.

Mimo żalu związanego z zamknięciami, Staszek pozostaje optymistycznie nastawiony co do przyszłości i nie wyklucza nowych projektów. “Czas pokaże, co przyniesie przyszłość. Mimo końca LASu, duch muzyki w nas nigdy nie zginie,” mówi założyciel.

reklama

Do końca czerwca LAS zaprasza jeszcze na szereg wydarzeń, dając swoim gościom szansę na pożegnalne chwile spędzone w rytmach ulubionych melodii. Więcej informacji na temat nadchodzących koncertów zostanie ogłoszonych wkrótce. Pożegnanie z LASem zapowiada się jako emocjonalne wydarzenie dla wielu, którzy przez lata tworzyli razem to wyjątkowe miejsce.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Olsztynianin
6 czerwca 2024 06:22

Kultowy, po pięciu latach?

Polecane