11 C
Olsztyn
piątek, 1 marca, 2024
reklama

Koniec ery kultowego kebaba. Był jedyny taki w Olsztynie

OlsztynKoniec ery kultowego kebaba. Był jedyny taki w Olsztynie

Po dwóch dekadach funkcjonowania, kultowy kebab w Olsztynie, znany jako “Jedyny taki kebab w mieście”, ogłosił swój nadchodzący koniec. Zlokalizowany niedaleko mostu Jana, przy ulicy Grunwaldzkiej, punkt ten stał się miejscem kultowym dla wielu mieszkańców oraz odwiedzających miasto. Zamknięcie punktu, zapowiedziane na 23 grudnia 2023 roku, jest symbolicznym końcem pewnej epoki w historii gastronomicznej Olsztyna.

reklama

Kebab Olsztyn – żegnamy ikonę gastronomii – koniec popularnego punktu

Właściciel punktu, wyraził swoje uczucia w poruszającym poście na mediach społecznościowych. “Kochani… Od 20 lat – Jesteśmy dla Was… Jesteśmy dla Was do 23 grudnia 2023 do godziny 23:00. Wszystko ma swój początek, ale niestety i koniec. Ten moment doszedł i do Nas”. Wzruszające pożegnanie kontynuuje, dziękując pracownikom, którzy tworzyli niepowtarzalną atmosferę miejsca, oraz klientom, którzy przez lata pozostawali wierni temu punktowi gastronomicznemu.

reklama

Właściciel kebabu w Olsztynie dzieli się emocjami – wzruszające pożegnanie

W poście, wyraża swoją wdzięczność za lata spędzone w sercu gastronomicznego życia Olsztyna. “Czuję ogromną wdzięczność, że było mi dane być częścią tego miejsca przez 17 lat”. Łzy, które płyną po policzku właściciela, są świadectwem emocjonalnego związku, jaki stworzył z klientami i pracownikami.

Co dalej z miejscem kultowego kebabu w Olsztynie? Przyszłość po zamknięciu

Zamknięcie “Jedynego takiego kebabu w mieście” pozostawia pytanie o przyszłość gastronomiczną tego zakątka Olsztyna. Dla wielu, punkt ten był nie tylko miejscem szybkiego posiłku, ale też przestrzenią spotkań i wspomnień. Jego zniknięcie z mapy miasta z pewnością zostawi pustkę, trudną do wypełnienia przez inne lokale.

reklama

Olsztyński kebab, choć przestanie istnieć w swojej fizycznej formie, z pewnością pozostanie żywy w pamięci wielu osób. Jego historia jest przykładem, jak lokalny biznes może stać się ważną częścią społeczności i kultury miejskiej.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

10 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Tak sie konczy oszczedzanie na jakosci
14 grudnia 2023 06:29

Byl dobry sle jakos od roku strasznie polecieli z jakoscia. Ciezko to bylo przelknac. Straszne sosy i nieswieze warzywa. Nic dziwnego ze sie zwijaja. Przestroga dla innych zeby nie oszukiwac na jakosci

dis
14 grudnia 2023 08:53

Jedyny taki w cale nie był najlepszy w mieście. Raczej wręcz przeciwnie. Od wielu lat niezbyt dało się to jeść.

Polecane
Ogłoszenia