fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Odlotowe ferie w Galerii Warmińskiej

reklama

Czas ferii zapowiada się w Galerii Warmińskiej odlotowo: będzie można odwiedzać kosmiczną wystawę, oglądać pokazy mobilnego planetarium i wygrać vouchery turystyczne oraz loty do Burgas i Kolonii od lotniska Olsztyn-Szymany.

Ferie w Galerii Warmińskiej rozpoczną się imprezą „Odlotowe ferie”  (27 i 28 stycznia), w czasie której ci, którzy zrobią zakupy w sklepach i butikach galerii będą mogli wygrać od lotniska Olsztyn-Szymany m.in. vouchery turystyczne o wartości 1,5 tys. zł i vouchery na przeloty do Burgas i do Kolonii. Szczegóły wydarzenia dostępne na www.galeria-warminska.pl. Ci, którzy wolą wznosić się w powietrze w wirtualnym świecie będą mogli cieszyć się pokazami mobilnego planetarium: „Powrót na Księżyc” oraz „Dwa szkiełka” (w godz. 13-18).
Kolejną kosmiczną atrakcją w czasie ferii będzie w Galerii Warmińskiej wystawa „Star Adventure„. Prezentację tę będzie można oglądać od 29 stycznia do 10 lutego. Znajdą się na niej modele statków kosmicznych znanych z gwiezdnej sagi, m.in. największy w Europie model statku kosmicznego T-65, śmigacz śnieżny T-47, imperialna maszyna krocząca, a do tego kosmiczny bunkier i stroje z gwiezdnej sagi. Rarytasem będzie uruchomiony 3 i 4 lutego symulator statku kosmicznego, na którym będzie można się poczuć jak członek galaktycznej załogi.

W czasie ferii w galerii zapraszamy dzieci także do kina i Fun Parku czy Warmiolandii, a lubiących ćwiczenia – na fitness i do siłowni. U nas w ferie nie będzie nudno!

reklama

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama