fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

5.2 C
Olsztyn
czwartek, 2 kwietnia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Odlotowe ferie w Galerii Warmińskiej

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

Czas ferii zapowiada się w Galerii Warmińskiej odlotowo: będzie można odwiedzać kosmiczną wystawę, oglądać pokazy mobilnego planetarium i wygrać vouchery turystyczne oraz loty do Burgas i Kolonii od lotniska Olsztyn-Szymany.

Ferie w Galerii Warmińskiej rozpoczną się imprezą „Odlotowe ferie”  (27 i 28 stycznia), w czasie której ci, którzy zrobią zakupy w sklepach i butikach galerii będą mogli wygrać od lotniska Olsztyn-Szymany m.in. vouchery turystyczne o wartości 1,5 tys. zł i vouchery na przeloty do Burgas i do Kolonii. Szczegóły wydarzenia dostępne na www.galeria-warminska.pl. Ci, którzy wolą wznosić się w powietrze w wirtualnym świecie będą mogli cieszyć się pokazami mobilnego planetarium: „Powrót na Księżyc” oraz „Dwa szkiełka” (w godz. 13-18).
Kolejną kosmiczną atrakcją w czasie ferii będzie w Galerii Warmińskiej wystawa „Star Adventure„. Prezentację tę będzie można oglądać od 29 stycznia do 10 lutego. Znajdą się na niej modele statków kosmicznych znanych z gwiezdnej sagi, m.in. największy w Europie model statku kosmicznego T-65, śmigacz śnieżny T-47, imperialna maszyna krocząca, a do tego kosmiczny bunkier i stroje z gwiezdnej sagi. Rarytasem będzie uruchomiony 3 i 4 lutego symulator statku kosmicznego, na którym będzie można się poczuć jak członek galaktycznej załogi.

W czasie ferii w galerii zapraszamy dzieci także do kina i Fun Parku czy Warmiolandii, a lubiących ćwiczenia – na fitness i do siłowni. U nas w ferie nie będzie nudno!

reklama

reklama
reklama
reklama

Warte uwagi

Potrzebujesz komputerowych akcesoriów do pracy zdalnej? SL Computer działa w Olsztynie

Niemal z dnia na dzień mieszkania i domy wielu olsztyniaków zamieniły się w biura czy wręcz centra dowodzenia przeróżnych firm. W zadbaniu o odpowiedni...

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs