19 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024
reklama

Minister sprawiedliwości powołuje wiceprezeski Sądu Okręgowego w Olsztynie

OlsztynMinister sprawiedliwości powołuje wiceprezeski Sądu Okręgowego w Olsztynie

Minister Sprawiedliwości powołał Panią Sędzię Krystynę Skiepko oraz Panią Sędzię Dorotę Lutostańską do pełnienia funkcji Wiceprezesów Sądu Okręgowego w Olsztynie. Decyzja ta obowiązuje na okres sześciu lat, a nowe funkcje zaczną być pełnione od 5 czerwca 2024 roku.

reklama

Pani Sędzia Krystyna Skiepko rozpoczęła swoją karierę sędziowską w 2005 roku, kiedy to została powołana na stanowisko sędziego Sądu Rejonowego w Olsztynie. W 2014 roku awansowała na stanowisko sędziego Sądu Okręgowego w Olsztynie, gdzie obecnie orzeka w IX Wydziale Cywilnym Odwoławczym.

Pani Sędzia Dorota Lutostańska rozpoczęła swoją służbę w wymiarze sprawiedliwości w 2002 roku jako sędzia Sądu Rejonowego w Olsztynie. W 2008 roku objęła stanowisko sędziego Sądu Okręgowego w Olsztynie i obecnie orzeka w VII Wydziale Karnym Odwoławczym.

reklama

Wypowiedź rzecznika prasowego

Marta Banaś-Grabek, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Olsztynie, wyraziła nadzieję, że powołanie nowych wiceprezesów przyczyni się do dalszego rozwoju i usprawnienia pracy sądu.

“Panie Sędzie Krystyna Skiepko i Dorota Lutostańska mają długoletnie doświadczenie w orzekaniu i zarządzaniu w sądzie. Ich powołanie na stanowiska wiceprezesów jest dowodem uznania dla ich dotychczasowej pracy i kompetencji” – powiedziała rzecznik.

źródło: Sąd Okręgowy Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
stasiek
5 czerwca 2024 09:50

swoi swoim…

Przemas
5 czerwca 2024 13:28

Wiceprezeski? G£upi@ d€biln@ l€wicow@ nowomowa. Wiceprezeski – do szkoły wy t€pe l€w@ki z t k o!

Polecane