13 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Nowy Lidl w Olsztynie. Otwarcie tuż tuż

OlsztynNowy Lidl w Olsztynie. Otwarcie tuż tuż

Mieszkańcy Olsztyna niebawem będą mieli kolejne miejsce na zakupy dzięki nowemu sklepowi Lidl, który powstaje w parku handlowym przy ulicy Sielskiej. Nowa placówka handlowa jest już na ukończeniu.

reklama

To będzie ósma lokalizacja tej sieci w mieście, dołączając do istniejących już sklepów przy ulicach Jagiellońskiej, Kołobrzeskiej, Juliana Tuwima, Wincentego Pstrowskiego, Bp. T. Wilczyńskiego, Barcza oraz Bałtyckiej. Nowy sklep znajduje się na terenie nowo budowanego parku handlowego, który obejmie blisko 30 różnorodnych lokali użytkowych na łącznej powierzchni około 15,000 metrów kwadratowych. Wśród przyszłych najemców, poza Lidl, znajdą się także sklepy branży RTV i AGD, a także sieci zoologiczne, odzieżowe i drogeryjne.

Nowy Lidl ma 1300 m² sali sprzedażowej i 100 miejsc parkingowych. Dodatkowo, na terenie kompleksu zaplanowano stację benzynową oraz ścieżki pieszo-rowerowe, co zwiększy dostępność i funkcjonalność tego miejsca. Park handlowy przy ulicy Sielskiej zostanie otwarty na przełomie II i III kwartału 2024 roku. Ze względu na duże zainteresowanie, już planowana jest rozbudowa parku o dodatkowe 6 tys. mkw., które mają zostać ukończone pod koniec 2025 roku.

reklama

Olsztyn stale rośnie jako miejsce atrakcyjne zarówno dla mieszkańców, jak i dla inwestorów, co potwierdza rosnąca liczba inwestycji w sektorze handlowym i usługowym. Nowy Lidl na pewno stanie się jednym z ważniejszych punktów na handlowej mapie miasta, przyciągając zarówno lokalnych mieszkańców, jak i odwiedzających.

fot: RWS INVESTMENT GROUP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
HMC
2 czerwca 2024 06:51

W Polsce powinien kwitnąć polski biznes, nie niemiecki

Anonimowo
1 czerwca 2024 21:45

Sukces na skalę Allenstein

Polecane