26 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Kolejny Lidl w Olsztynie. Otwarcie już niebawem

OlsztynKolejny Lidl w Olsztynie. Otwarcie już niebawem


W Olsztynie niedługo otworzy się nowy park handlowy przy ulicy Sielskiej, a wraz z nim kolejny sklep Lidl.

reklama

Lidl w Olsztynie

To będzie ósma lokalizacja tej sieci w mieście, dołączając do istniejących już sklepów przy ulicach Jagiellońskiej, Kołobrzeskiej, Juliana Tuwima, Wincentego Pstrowskiego, Bp. T. Wilczyńskiego, Barcza oraz Bałtyckiej. Choć dokładna data otwarcia nowego sklepu nie została jeszcze ogłoszona, montaż logotypu sieci sugeruje i zaawansowanie prac budowlanych wskazuje, że otwarcie już wkrótce.


Lidl to międzynarodowa sieć sklepów spożywczo-przemysłowych, która należy do niemieckiego koncernu Schwarz Gruppe. Sieć jest znana z oferowania produktów w atrakcyjnych cenach, co czyni ją popularnym wyborem wśród konsumentów na całym świecie. Lidl szczególnie ceni sobie lokalne produkty i często współpracuje z lokalnymi dostawcami, aby zapewnić świeżość i wsparcie dla regionalnych gospodarek. Sklepy Lidla są projektowane tak, aby ułatwić szybkie i wygodne zakupy, z łatwo dostępnymi produktami i przejrzystym układem.

reklama

Park Handlowy

Całkowita powierzchnia handlowa nowego parku w Olsztynie osiągnie około 15 000 metrów kwadratowych i zostanie podzielona na prawie 30 różnorodnych punktów usługowych, których wielkość waha się od 40 do 1950 metrów kwadratowych. Lokalizacje te zostaną zajęte przez znanych najemców z sektora spożywczego, elektroniki użytkowej oraz sprzętu AGD. Dodatkowo, w parku pojawią się również sklepy znanych sieci z branży zoologicznej, odzieżowej i drogeryjnej. Z zapowiedzi wynika, że obok Lidla, klientów przywita także nowy sklep sieci Action, logotyp już znajduje się na elewacji.

W obrębie nowego centrum handlowego przy ulicy Sielskiej klienci będą mogli skorzystać ze stacji paliw. Realizacja tego projektu przewiduje także modernizację ulicy Sielskiej, poprzez budowę ronda oraz ścieżki dla pieszych i rowerzystów.

Otwarcie centrum zaplanowano na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2024 roku, w czasie letnim. Zainteresowanie projektem jest jednak na tyle duże, że zadecydowano o rozbudowie kompleksu o kolejne 6000 metrów kwadratowych. Realizacja tej fazy projektu ma zakończyć się pod koniec 2025 roku.

reklama

źródło: olsztyn.com.pl, fot. RWS INVESTMENT GROUP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Grzeszek
9 maja 2024 19:22

wspaniała wiadomość,ja już stanąłem w kolejce,do tej pory nie wiedziałem że życie może być takie piękne

przedsiębiorca
9 maja 2024 15:44

stop niemieckiemu wyzyskowi na polskiej ziemi

Polecane
Ogłoszenia