18 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024
reklama

Taka promocja jest tylko w Olsztynie!i Limitowana edycja zestawów w znanej sieci fast food

OlsztynTaka promocja jest tylko w Olsztynie!i Limitowana edycja zestawów w znanej sieci...

Juwenalia to czas wyjątkowy dla każdego studenta – pełen muzyki, zabawy i niezapomnianych spotkań. W tym roku MAX Premium Burgers, znana szwedzka sieć restauracji, sprawi, że Kortowiada w Olsztynie stanie się jeszcze bardziej smakowita. Jako jeden ze sponsorów imprezy, MAX Burgers zaprasza wszystkich uczestników do skorzystania z wyjątkowej oferty.

reklama

MAXimum smaku na Kortowiady

Na terenie kampusu studenckiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zorganizowana zostanie specjalna strefa MAX Premium Burgers. To miejsce, gdzie uczestnicy juwenaliów będą degustować wyśmienite burgery, a przy okazji wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Od poniedziałku, 20 maja, w aplikacji Glovo dostępne są specjalne promocje na wybrane zestawy burgerowe od MAX Burgers. Dzięki temu wszyscy miłośnicy burgerów mają okazję cieszyć się ulubionymi smakami po obniżonych cenach, zamawiając jedzenie bezpośrednio do domu lub na teren juwenaliów.

reklama

Limitowany „Zestaw Kortowiady” dostępny w Olsztynie

W restauracji MAX przy ul. Sikorskiego 2G (koło AUCHAN) dostępny jest specjalny „Zestaw Kortowiady”. W jego skład wchodzi Double Original Burger, dowolnie wybrany napój, frytki oraz dip. Jest to limitowana oferta, dostępna tylko podczas trwania juwenaliów.

Świętowanie smaku!

Kortowiada to idealny czas, by odpocząć od nauki i spędzić czas z przyjaciółmi. Dzięki atrakcjom przygotowanym przez MAX Premium Burgers, każde spotkanie może stać się jeszcze bardziej smakowite. Burgerownia gwarantuje wysoką jakość produktów i niezapomniane doznania kulinarne, które świetnie wpisują się w festiwalową atmosferę.

MAX Premium Burgers zaprasza wszystkich uczestników Kortowiady, aby dołączyli do muzycznego i kulinarnego fetowania. Odwiedzenie strefy MAX na kampusie lub zamówienie burgerów przez Glovo pozwala cieszyć się wyjątkowymi smakami i juwenaliową zabawą!

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane