9 C
Olsztyn
piątek, 2 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Max Burgers Olsztyn. Wkrótce otwarcie

OlsztynMax Burgers Olsztyn. Wkrótce otwarcie

Olsztyn szykuje się na gastronomiczną rewolucję – szwedzka sieć Max Premium Burgers wkrótce otworzy swoją pierwszą restaurację w województwie warmińsko-mazurskim. Obecnie firma posiada 20 lokali w Polsce, a kolejne planowane są w 2023 roku, w tym także w Łodzi oraz właśnie w Olsztynie. Nowa restauracja będzie usytuowana przy al. Sikorskiego, obok supermarketu Auchan.

reklama

MAX Premium Burgers – marka z rodziną w tle

Założona w 1968 roku przez Curta Bergforsa i Brittę Fredriksson, sieć Max Premium Burgers liczy obecnie ponad 150 restauracji w Szwecji i 183 na całym świecie. Wciąż pozostaje to jednak biznes rodzinny – obecnym prezesem Max Premium Burgers jest Richard Bergfors, natomiast wiceprezesem jego brat Christoffer Bergfors, synowie założyciela sieci.

Szeroka oferta menu

Max Burgers słynie przede wszystkim z burgerów w kilku wariantach smakowych, m.in. z wołowiną, kurczakiem, roślinnym Plant Beef czy serem Halloumi. W menu nie brakuje także sałatek, shake’ów, frytek w wersji solo lub z dodatkami i słodkości. Wyjątkową pozycją w menu MAX jest burger Chili BBQ Bearnaise z sosem berneńskim, który jest przysmakiem Szwedów i cieszy się w Szwecji ogromną popularnością.

reklama
Max Burgers zawitał do Olsztyna: smak i jakość. Menu zaskakuje?

Indywidualizacja i ekologia w jednym

Goście restauracji Max Burgers mogą personalizować swoje zamówienie, np. zamieniając klasyczną bułkę na bezglutenową lub liść sałaty czy zastępując sos majonezem bez jajecznym. Sieć nie zapomina także o tych, którzy wolą alternatywne rozwiązania, oferując Zielone Menu z serem Halloumi lub roślinnym Plant Beef.

Firma szczyci się także promowaniem skandynawskich wartości, takich jak ekologia. Oblicza całkowity ślad węglowy swoich produktów, równoważy emisję poprzez sadzenie drzew w Afryce i umożliwia gościom wybór burgera, podając wartość emisji CO2 przy każdej pozycji w menu.

reklama

Otwarcie w pierwszej połowie roku, ale dokładna data jeszcze nieznana

Choć otwarcie nowej restauracji w Olsztynie planowane jest w pierwszej połowie tego roku, przedstawiciele sieci nie ujawnili jeszcze konkretnej daty. Ma to związek z niepewną sytuacją na rynku budowlanym oraz możliwymi przesunięciami terminów. Mimo to, Max Burgers daje do zrozumienia, że będą prowadzić różne działania na rzecz lokalnej społeczności po otwarciu swojego lokalu w Olsztynie. Więcej informacji na temat oficjalnej daty otwarcia zostanie udostępnione w miarę zbliżania się tego wydarzenia, więc warto śledzić aktualności dotyczące tej popularnej sieci restauracji. Poniżej prezentujemy galerie zdjęć nowego lokalu, który jest już prawie gotowy do oddania.

Wielkie otwarcie Max Burgers w Olsztynie!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

19 KOMENTARZY

19 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Hm
21 marca 2023 22:06

Niepewna sytuacja na rynku budowlanym- nie dziwne, prawie codziennie zaraz po otwarciu hipermarketu budowlańcy wchodzą na sklep, jest grupa, raczej Ukraińcy, która tylko kupuje bułki, przekąski i soczki, ale też jest ekipa kilku, którzy do bułek kupują browarka albo małpeczki, dzień w dzień. Ewentualnie jeszcze przed 22ą wbiegają po browarka albo małpeczki. To jak ma się to w terminie otworzyć?

Falisty
21 marca 2023 18:56

Tak, kiedyś otwarcie ale nie wiadomo kiedy. Obok mcdonald’s później zaczął prace i otworzył się 2 miesiące temu, max nadal buduje. W dodatku nikt nie wie kiedy się otworzą. Powodzenia.

Popularne
Ogłoszenia

Azja Bowl — wyśmienita kuchnia azjatycka w Olsztynie

Azja Bowl — wyśmienita kuchnia azjatycka w Olsztynie