22 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Euro 2024 na żywo w Uranii. Nie przegap meczów Polaków!

OlsztynEuro 2024 na żywo w Uranii. Nie przegap meczów Polaków!

Olsztyn przygotowuje się do piłkarskiego święta, jakim będą finały Mistrzostw Europy, które mają odbyć się w Niemczech. Miłośnicy futbolu oraz kibice reprezentacji Polski będą mogli przeżywać emocje sportowe razem, wspólnie oglądając mecze w największej hali w regionie – Urani.

reklama

W przeszłości Stare Miasto i Aquasfera były olsztyńskimi miejscami, gdzie można było śledzić mistrzowskie rozgrywki. Teraz jednak to Urania stanie się sercem wspólnego kibicowania. Od 16 czerwca, na początek Euro 2024, w Olsztyńskiej Strefie Kibica fani będą mogli zasiąść na trybunach i śledzić mecze swojej drużyny na czterech 20-metrowych ekranach LED.

“Wiemy, jak ważne dla kibiców jest wspólne przeżywanie sportowych emocji” – podkreśla prezydent Olsztyna, Robert Szewczyk, zapraszając mieszkańców na wspólne oglądanie. “Dlatego nasza spółka zdecydowała o wykupieniu licencji. Na pewno będziemy transmitować wszystkie mecze naszej reprezentacji podczas zbliżającego się Euro. Już teraz zachęcam, by zaplanować sobie czas i odwiedzić Olsztyńską Strefę Kibica.

reklama

Zbigniew Trzoska, prezes spółki Hala Olsztyn, informuje o komfortowych warunkach dla widzów: “Widzowie, którzy odwiedzą halę, mogą liczyć na wygodne miejsca siedzące, specjalne menu z przekąskami i napojami, strefę animacji.” Dostęp do biletów będzie ułatwiony za pośrednictwem internetu, ale na tradycjonalistów będą czekać bilety w kasach hali. Cena wejściówki to 15 złotych, natomiast za karnet na trzy grupowe mecze Polaków trzeba będzie zapłacić 40 złotych. Sprzedaż rozpocznie się już 21 maja na stronie Bilet Serwis.

Harmonogram spotkań zapowiada się następująco: Polska zmierzy się z Holandią 16 czerwca, z Austrią 21 czerwca, a z Francją 25 czerwca. Przyszłość Strefy Kibica uzależniona będzie od wyników reprezentacji i zainteresowania fanów.

źródło: UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Słowianin
21 maja 2024 07:57

Za podobną ceną mam bilet do kina, gdzie satysfakcja gwarantowana, a nie ciągła żenada,

Semper paratus
20 maja 2024 18:21

🤣🤣🤣

Polecane