26 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

30 lat Szkoły Liderów z udziałem znaczących absolwentów

Olsztyn30 lat Szkoły Liderów z udziałem znaczących absolwentów

W ratuszu Olsztyna odbyło się wyjątkowe wydarzenie, łączące pokolenia liderów, którzy zostali wypromowani przez Szkołę Liderów. Spotkanie, które miało miejsce 14 maja, było częścią obchodów 30-lecia tej uznanej instytucji. Wydarzenie zgromadziło wybitne osobowości, które zaliczają się do grona ponad czterech tysięcy jej absolwentów.

reklama

Wśród gości można było dostrzec parlamentarzystów, europarlamentarzystów, włodarzy miast, a także przedstawicieli organizacji pozarządowych i aktywistów społecznych – ludzi pełnych pasji i oddania, którzy wiążą swoje sukcesy zarówno zawodowe, jak i osobiste z doświadczeniami wyniesionymi ze Szkoły Liderów. Organizatorka spotkania w Olsztynie, Monika Falej, podkreślała istotę takiego zjazdu: “To była doskonała okazja, by spotkać się i porozmawiać. Mieliśmy okazję poznać lub przypomnieć sobie dorobek naszych koleżanek i kolegów, a także ich ścieżki rozwoju po ukończeniu programów Szkoły Liderów.”

W uroczystym spotkaniu uczestniczył także prezydent Olsztyna, Robert Szewczyk, który nie tylko jest absolwentem tej szkoły, ale również jej zwolennikiem: “Nie mam wątpliwości, że zajęcia w Szkole Liderów przyczyniły się osiągnięcia sukcesu wielu osób. Cieszę się, że mogliśmy gościć w murach ratusza tyle niezwykłych postaci. I już teraz mam nadzieję, że będzie okazja do wielu podobnych spotkań.”

reklama

Szkoła Liderów znana jest z kształtowania wartości takich jak odpowiedzialność, budowanie zaufania i współpracy oraz poszanowanie demokracji, które są coraz bardziej pożądane w polskiej przestrzeni publicznej oraz w działaniach poza granicami kraju.

Trzydzieste rocznicowe spotkanie nietuzinkowych liderów nie było wydarzeniem odosobnionym – odbywało się równolegle w wielu polskich miastach, celebrując rozwój i wpływ Szkoły Liderów w całym kraju.

reklama

źródło: UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia