24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Policjant z Olsztyna uhonorowany tytułem „Lider Bezpieczeństwa” za pomoc pokrzywdzonej kobiecie

OlsztynPolicjant z Olsztyna uhonorowany tytułem „Lider Bezpieczeństwa” za pomoc pokrzywdzonej kobiecie

W Olsztynie odbyła się prestiżowa ceremonia wręczenia nagród „Lider Bezpieczeństwa” za rok 2023. Wśród uhonorowanych znalazł się zastępca naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie komisarz Adam Maciejewski. Policjant został wyróżniony za wyjątkową postawę i profesjonalizm podczas interwencji, która dotyczyła kobiety będącej ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej.

reklama

Dzięki jego zaangażowaniu kobieta pokrzywdzona w wyniku nasilonej agresji otrzymała niezbędną pomoc na miejscu zdarzenia, a sprawcy przemocy zostali zatrzymani. Tym samym komisarz Maciejewski zapewnił bezpieczeństwo poszkodowanej i przyczynił się do szybkiego reagowania.

Więcej informacji na temat wręczenia statuetek „Lider Bezpieczeństwa” można znaleźć na stronie Urzędu Miasta Olsztyna.

reklama
Policjant z Olsztyna uhonorowany tytułem „Lider Bezpieczeństwa” za pomoc pokrzywdzonej kobiecie Kronika policyjna Olsztyn, Wiadomości, zShowcase
Policjant z Olsztyna uhonorowany tytułem „Lider Bezpieczeństwa” za pomoc pokrzywdzonej kobiecie Kronika policyjna Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Geopolityka
26 marca 2024 15:43

Przecież to jego praca. Może przyznajmy każdemu pracownikowi korporacji (Republik of Poland yyy znaczy się Urzędnikowi wersja oficjalna dla Gojow) nagrody??? Proponuje pomnik w kształcie tramwaju w nim Pinokia i napis 10%! Jako uhonorowanie zasług!

Słowianin
26 marca 2024 14:11

Nagroda za wykonaną pracę za którą płacą. Czekamy na nagrody dla cukierników/piekarzy, że dali radę pączków napiec w tłusty czwartek, gdyż to niespotykane zaangażowanie i wydajność. Ogólnie ocieplanie wizerunku niebieskich, którzy bez mrugnięcia okiem uderzą pała jak zwierzchnik zapragnie.

Polecane
Ogłoszenia