24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Szaleńczy atak w Olsztynie. Sąsiad nożem groził śmiercią!

OlsztynSzaleńczy atak w Olsztynie. Sąsiad nożem groził śmiercią!

Zarzuty dotyczące kierowania gróźb pozbawienia życia swojej sąsiadki usłyszał 59-latek z Olsztyna. Mężczyzna postanowił udowodnić pokrzywdzonej, że jego groźby są prawdziwe i wyjął z kieszeni 15-centymetrowy nóż. Został objęty policyjnym dozorem i zakazem zbliżania się do kobiety.

reklama

W sobotę (11.05.2024 r.) po południu pod numer alarmowy zadzwoniła kobieta i zgłosiła, że jej napotkany na ulicy sąsiad wyjął z kieszeni 15-centymetrowy nóż i zagroził, że ją zabije. Skierowani na miejsce funkcjonariusze zatrzymali 59-latka i doprowadzili do policyjnego aresztu. Zabezpieczyli też nóż, który mężczyzna wyrzucił przed ich przyjazdem.

Zatrzymany usłyszał zarzuty kierowania gróźb karalnych wobec kobiety. Został objęty policyjnym dozorem i zakazem zbliżania się do pokrzywdzonej. Grozi mu do 2 lat kary pozbawienia wolności.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kąfederata
15 maja 2024 07:43

W Europie takich ludzi bierze się pod specjalną opiekę medyczną i to jest bardzo dobre. Ponieważ testuje sie na nich również nowe terapie oraz leki psychotropowe. Są z tego różne korzyści. Po pierwsze nie znęcamy się nad człowiekiem, po drugie rozwijamy nowe metody leczenia. Pionierem w tej dziedzinie jest instytut im. dr. Mengele. Ten zasłużony prawicowy działacz w dziedzinie medycyny był prekursorem tej techniki pomocy potrzebującym.

Polecane
Ogłoszenia