6 C
Olsztyn
sobota, 24 lutego, 2024
reklama

Prawdziwy olbrzym? To będzie największy park handlowy na Warmii i Mazurach

IławaPrawdziwy olbrzym? To będzie największy park handlowy na Warmii i Mazurach

W Ostródzie rusza budowa największego parku handlowego na Warmii i Mazurach – BIG Ostróda. Wmurowanie kamienia węgielnego 24 listopada zainaugurowało początek prac przy imponującym projekcie, który ma się stać nowym centrum handlowym regionu. Obiekt zlokalizowany przy głównej drodze dojazdowej do centrum miasta, bezpośrednio przy węźle drogi ekspresowej S7 i DK16, będzie miał powierzchnię ponad 27 tysięcy metrów kwadratowych GLA.

reklama

BIG Ostróda, znany również jako Ostróda Power Center, będzie obiektem o strategicznym znaczeniu dla regionu. Eran Levy, CEO w BIG Poland, podkreślił podczas uroczystości, że projekt ten ma stworzyć atrakcyjne miejsce do zakupów dla mieszkańców Ostródy i okolic, a dla najemców – doskonałą lokalizację do rozwijania działalności handlowej. Budowę obiektu przewidziano w ekspresowym tempie, z planowanym otwarciem w III kwartale 2024 roku.

Ponad 30 sklepów

reklama

Inwestor projektu zapewnia, że centrum handlowe jest już niemal w całości skomercjalizowane, co oznacza, że większość powierzchni najmu została już zarezerwowana. Wśród najemców znajdą się znane marki takie jak Biedronka, New Yorker, Smyk, CCC, Sinsay, Cropp, House, Media Expert, Martes Sport, 4F, Komfort, Diverse, Rossmann oraz market Dom i Ogród Castorama. Dodatkowo, park handlowy oferować będzie szeroką gamę usług: od restauracji drive-thru, przez stację paliw, infrastrukturę do ładowania pojazdów elektrycznych, po myjnię samochodową. Nie zabraknie też odpowiedniej liczby miejsc parkingowych, zaplanowano ich ponad 700.

BIG Ostróda to nie tylko miejsce do zakupów, ale i nowy punkt na mapie miasta, który z pewnością przyczyni się do rozwoju lokalnej gospodarki i stworzy nowe możliwości dla mieszkańców. Ten nowoczesny kompleks handlowy ma szansę stać się wizytówką regionu, łącząc w sobie funkcjonalność i dostępność z różnorodnością oferty.

Prawdziwy olbrzym? To będzie największy park handlowy na Warmii i Mazurach zakupy Iława, Wiadomości, zShowcase

źródło: infoilawa.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

16 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Glaznoty
29 listopada 2023 18:41

I kasa szerokim strumieniem wypłynie z powiatu hen daleko.Albo powstanie za jakiś czas duży zakład produkcyjny i to ma zapobiec wzbogaceniu się okolic Ostródy.

ala
29 listopada 2023 18:20

Sprawdza się więc powiedzenie, że to Olsztyn leży koło Ostródy.

Polecane
Ogłoszenia