24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Kolejny lokal gastronomiczny znika z olsztyńskiej starówki

OlsztynKolejny lokal gastronomiczny znika z olsztyńskiej starówki

Po dziesięciu latach działalności, znana restauracja Yoi Sushi na Starym Mieście w Olsztynie ogłosiła zakończenie swojej działalności. Informacja o zamknięciu lokalu została przekazana przez właścicieli w mediach społecznościowych w czwartek, 4 kwietnia. W emocjonalnym poście, właściciele podziękowali swoim klientom i wyrazili nadzieję na lepsze czasy dla nich wszystkich, mimo że restauracja już ich nie dożyje.

reklama

Restauracja Yoi Sushi była ulokowana na ulicy Stare Miasto 29/32, naprzeciwko amfiteatru, i przez lata cieszyła się uznaniem jako jedna z najlepszych restauracji sushi w mieście. Nazwa „Yoi” w języku japońskim oznacza „dobry”, „udany”, „miły”, „przyjemny”, co odzwierciedlało misję lokalu – promowanie sushi jako zdrowego i smacznego jedzenia.

reklama

Wiadomość o zamknięciu restauracji spotkała się z licznymi reakcjami stałych klientów, którzy w komentarzach pod pożegnalnym wpisem wyrażali żal i smutek. Wielu z nich opisywało Yoi Sushi jako miejsce, które serwowało „najpyszniejsze sushi w Olsztynie” i używało „najświeższych produktów”. Pojawiły się apele o niezamykanie restauracji. Niestety, pomimo silnych więzi i pozytywnych opinii ze strony klientów, restauracja Yoi Sushi musiała podjąć trudną decyzję o zakończeniu swojej działalności, dopowiadając: “Miejmy nadzieję, że nadchodzą lepsze czasy, czego Wam życzymy.”

źródło: olsztyn.com.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Halina z mezem
16 kwietnia 2024 16:56

Rzady Grzymowicza i przewodniczacego Szewczyka wykoncza wszystkich! Podziekujmy im w niedziele! pamietajmy o tym

Słowianin
16 kwietnia 2024 14:36

Dziękujemy PO-PiS, które od lat “wspomagają” polski biznes.

Polecane
Ogłoszenia