18 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Ogromna kolejka w centrum Olsztyna

WiadomościOgromna kolejka w centrum Olsztyna

Do tej knajpki ludzie ustawiają się w długich kolejkach. W czym tkwi fenomen restauracji ROLKI, dzięki któremu cieszy się ona takim powodzeniem wśród klientów?

reklama

Restauracje zajmujące się przygotowywaniem sushi jakiś czas temu zaczęły stawać się coraz popularniejsze w całej Polsce. Widać to szczególnie w mniejszych miastach, w których trudno dostać dobrej jakości sushi. Olsztyn zdecydowanie nie jest miastem, w którym ten przysmak można spotkać na każdym kroku, co widać właśnie przed drzwiami ROLEK.

Pracownicy knajpy, znajdującej się przy ul. Mochnackiego 5, przygotowali swoje stanowisko odpowiednio do warunków panujących w trakcie pandemii, co znacznie ułatwia klientom dostęp do ich ulubionych rodzajów sushi. Dbanie o bezpieczeństwo klientów na pewno zachęca również do odwiedzania właśnie tego, a nie innego miejsca.

reklama

ROLKI przychylne są również medykom, którzy spieszą się na dyżury w szpitalach. Restauracja apeluje do czekających w kolejce o przepuszczanie w niej właśnie medyków, którzy w pośpiechu postanowią tam zawitać.

Pomieszczenie restauracji jest urządzone w stylu, który od razu przyciąga i zachęca do składania tam zamówień. Jest również małe, co może być przyczyną tworzących się tam kolejek, jednak lepszym wyjaśnieniem będzie po prostu dobra jakość składników, z których wykonywane jest sushi. A to wszystko, czyli dobra jakość składników, dobra atmosfera i dobre podejście do klienta tworzą właśnie cały sukces ROLEK.

Warto przekonać się samemu, a można zrobić to nawet dziś. Restauracja ogłosiła na swojej stronie na portalu Facebook, że w Sylwestra również przyjmuje zamówienia.

reklama

Ogromna kolejka do restauracji z sushi Ogromna kolejka do restauracji z sushi

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Seba
1 stycznia 2021 09:36

Szybciej byłoby zrobić zakupy, obejrzeć film instruktażowy na yt i zrobić samemu. Podziwiam cierpliwość

dorsz
13 sierpnia 2021 12:18

sram na to

Polecane