fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Zabiła psa, bo zagryzł jej kurę?

WiadomościZabiła psa, bo zagryzł jej kurę?

Martwego czworonoga znaleziono na terenie jednej z posesji w gminie Miłakowo. Zatrzymana przez policjantów właścicielka zwierzęcia, która jest podejrzana o jego zabicie, była pod wpływem alkoholu. 

reklama

W poniedziałek po południu policjanci z Morąga zostali powiadomieni, że na terenie jednej z posesji w gminie Miłakowo znaleziono martwego psa. Jak ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze, pies mógł zostać zabity przez swoją właścicielkę za zagryzienie kury.

63-latka, która znajdowała się pod działaniem alkoholu, została zatrzymana. – Świadkowie twierdzą, że kobieta zdenerwowała się tym, że wypuszczony na podwórko pies kolejny raz zaatakował kurę – podaje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie. – Kobieta w nerwach miała zabić psa i wrzucić do beczki z wodą, gdzie został znaleziony.

reklama

Jeśli przesłuchanie zatrzymanej potwierdzi dotychczasowe ustalenia policji, 63-latce może grozić kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Kierowcy ponoszą konsekwencje za niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
alkus
7 października 2015 17:08

3 lata z nadzieja ze zdechnie tam w tym pierdlu stare jebane nachlane szmacisko

Ania
7 października 2015 14:37

i zazwyczaj takie akcje po alkoholu

Polecane
Ogłoszenia
Obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy w Ostródzie
Wakacje to nie tylko swoboda dla dzieci, ale i obowiązek koncentracji dla rodziców
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji