4 C
Olsztyn
czwartek, 25 kwietnia, 2024
reklama

Na Warmii powstanie kolejny McDonald’s

Lidzbark WarmińskiNa Warmii powstanie kolejny McDonald’s

Mieszkańcy Lidzbarka Warmińskiego mogą spodziewać się wkrótce znacznego poszerzenia oferty handlowej w swoim mieście. Planowana rozbudowa parku handlowego przy ul. Olsztyńskiej nie tylko przyniesie nowe sklepy, ale również zaoferuje pierwszą w mieście restaurację sieci McDonald’s. Projekt, który ma być zrealizowany do pierwszego kwartału 2025 roku, jest odpowiedzią na rosnące potrzeby i oczekiwania mieszkańców.

reklama

Nowe przestrzenie handlowe i rozrywkowe

Inwestycja, realizowana przez spółkę Refield, zakłada dodanie kolejnych 4 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajdą się nowe sklepy oferujące szeroki zakres produktów, od modowych po sportowe. Dodatkowo obecność restauracji McDonald’s ma stanowić odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkańców na nowe miejsca spotkań i rozrywki.

Pierwsza faza parku handlowego, otwarta w 2019 roku, z sukcesem przyciągnęła znane marki i stała się ważnym punktem na mapie handlowej miasta. Drugi etap rozbudowy ma wzmocnić i uzupełnić dotychczasową ofertę, przyciągając jeszcze więcej klientów i zaspokajając ich rosnące potrzeby.

reklama

Pierwszy McDonald’s w Lidzbarku Warmińskim

Oprócz nowych sklepów, mieszkańcy z niecierpliwością wyczekują otwarcia pierwszej w Lidzbarku Warmińskim restauracji McDonald’s. Budowa restauracji już się rozpoczęła.

Planowane zakończenie inwestycji w pierwszym kwartale 2025 roku oznacza.

źródło: eska.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Antychryst
26 marca 2024 04:35

moj pies jada lepsze jedzenie, lecz no coz wiekszosc to nie ludzie a bydlo hodowlane wiec kochani illuminaci z usa dobrze celuja – bydlo je gowno dla bydla

Leon
24 marca 2024 17:59

ten syf powinien być zakazany

Polecane
Ogłoszenia