4 C
Olsztyn
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama

Kolejny McDonald’s na Mazurach otwarty!

GiżyckoKolejny McDonald's na Mazurach otwarty!

– Miłośnicy amerykańskiej sieci fast food mają powód do radości – w piątek, 3 listopada, swoje podwoje otworzył pierwszy lokal McDonald’s. To nowy punkt na kulinarnej mapie Mazur, który z pewnością przyciągnie tłumy mieszkańców oraz turystów.

reklama

Nowy McDonald’s, zlokalizowany przy obwodnicy miasta, vis-a-vis nieczynnych już zakładów rybnych, wzbogaci ofertę gastronomiczną regionu. Otwarcie restauracji to też znaczące wydarzenie dla lokalnego rynku pracy – powstało aż 60 nowych miejsc pracy.

Za zarządzanie lokalem odpowiada Iwona Kasperek, doświadczona franczyzobiorczyni, która ma na swoim koncie już jeden prosperujący lokal w Mrągowie. Przy okazji otwarcia, pani Kasperek zdecydowała się na szlachetny gest – sfinansowała darowiznę na rzecz Szpitala Powiatowego w Giżycku. W imieniu Fundacji Ronalda McDonalda przekazała cztery łóżka, które będą służyły rodzicom czuwającym przy łóżkach swoich dzieci podczas hospitalizacji.

reklama

„Nie ukrywam emocji związanych z otwarciem drugiej restauracji pod szyldem McDonald’s. To dla mnie powód do dumy, że mogę przyczyniać się do rozwoju gospodarki i poprawy życia mieszkańców Giżycka. Obiecuję, że lokal będzie nie tylko miejscem pracy, ale także rozwoju i integracji społeczności” – wyznała Iwona Kasperek podczas uroczystego otwarcia.

Restauracja w Giżycku, czynna od 6:00 do 24:00, oferuje szeroki wachlarz usług. Od szybkiego McDrive po ciepłe śniadania serwowane do godziny 10:30 w dni powszednie i do 11:00 w weekendy. Poza godzinami śniadaniowymi dostępne są wszystkie znane i lubiane pozycje z menu. Nie zabrakło również miejsca dla kawiarnianej strefy McCafé.

Obiekt zaprojektowano zgodnie ze stylem Luna, oferując jednocześnie parking na 25 samochodów oraz wygodne warunki dla osób z niepełnosprawnościami. Dodatkowym atutem jest bezpłatny dostęp do internetu. Klientów obsłuży zespół składający się z 60 pracowników, w tym 14 managerów.

reklama

Giżycki McDonald’s to już 18. lokal tej sieci w województwie warmińsko-mazurskim i 536. w Polsce. Fani „złotych łuków” znajdą je również w Olsztynie, Elblągu, Ostródzie, Piszu, Iławie, Mrągowie oraz w Tatary pod Nidzicą.

To rozkwit dla regionu, który dzięki temu zyska nie tylko nowe miejsca pracy, ale także solidny impuls dla lokalnej gospodarki oraz wsparcie dla opieki zdrowotnej. McDonald’s w Giżycku to dowód na to, że globalne marki mogą iść w parze z lokalnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością społeczną.

źródło: Radio Eska

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
qwerty
6 listopada 2023 17:15

McDonald to bar szybkiej obsługi, nie restauracja.

hahaha
6 listopada 2023 17:38

Paul mark będzie tam żarł

Polecane
Ogłoszenia