22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Strajk rolników w Kętrzynie. Utrudnienia w ruchu

KętrzynStrajk rolników w Kętrzynie. Utrudnienia w ruchu

W środę, 20 marca, na terenie powiatu kętrzyńskiego od 7.00 do 19.00 odbędzie się strajk rolników, który jest częścią ogólnopolskich protestów tej grupy zawodowej. Manifestacja może znacząco wpłynąć na płynność ruchu w Kętrzynie oraz na drogach całego powiatu.

reklama

Mieszkańcy oraz osoby przebywające na terenie powiatu powinny przygotować się na możliwe trudności na drogach, szczególnie w miejscu prowadzenia akcji protestacyjnej. Funkcjonariusze policji będą nadzorować bezpieczeństwo i przejazd, dążąc do minimalizacji zakłóceń w ruchu drogowym. Apeluje się jednocześnie o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do poleceń służb, które będą dbać o porządek podczas strajku.

Aby być na bieżąco z rozwojem sytuacji, zaleca się śledzenie komunikatów policyjnych oraz lokalnych mediów. Środki prewencyjne mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego na terenie powiatu.

reklama

Policja podkreśla, że jest w posiadaniu szczegółowych informacji na temat zaplanowanych działań protestacyjnych i pozostaje w stałym kontakcie z ich organizatorami. Funkcjonariusze będą także dążyć do tego, aby protest nie spowodował większego zagrożenia dla uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Kętrzyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane