22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Kobiety w Olsztynie wyjdą na ulicę ubrane w szlafrok i z ręcznikiem na włosach

OlsztynKobiety w Olsztynie wyjdą na ulicę ubrane w szlafrok i z ręcznikiem...

W najbliższą niedzielę, 24 marca, plaża miejska w Olsztynie stanie się miejscem niezwykłego wydarzenia. Pod hasłem “Bądź kobietą”, grupa olsztynianek zaplanowała marsz w szlafrokach, ręcznikach, okularach przeciwsłonecznych i czerwonej pomadce na ustach. Organizatorzy mają nadzieję, że akcja przyciągnie uwagę i zachęci inne kobiety do dołączenia.

reklama

Święto kobiecości na plaży miejskiej

Założenie jest proste, ale przesłanie potężne – pokazać, że każda kobieta jest piękna, niezależnie od okoliczności. “Chcemy pokazać innym kobietom, że wszystkie jesteśmy piękne, że mamy te same problemy, uczucia i jesteśmy dla siebie, by się wspierać. Bez względu na to, czy wyjdziemy na ulicę w pięknych szpilkach, czy szlafroku, jesteśmy cudowne, piękne, wspaniałe i super fajne” – informują organizatorzy.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:45 na Plaży Miejskiej przy Molo Bistro. Uczestniczki przejdą promenadą w jedną i drugą stronę, by na zakończenie wspólnie wypić kawę. To symboliczne działanie ma na celu nie tylko zabawę, ale też zwrócenie uwagi na ważne kwestie dotyczące kobiecego samopoczucia i samoakceptacji.

reklama

Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem w mediach społecznościowych – wydarzeniem na Facebooku zainteresowało się już ponad 400 osób, a 60 potwierdziło swój udział. Wszystko wskazuje na to, że niedzielne przedpołudnie na plaży miejskiej będzie wyjątkowe i pełne pozytywnej energii.

Kobieca solidarność

Akcja “Bądź kobietą” to przypomnienie, że wsparcie i solidarność wśród kobiet mają ogromną moc. Przez humor, oryginalność i wspólną zabawę, organizatorzy chcą przekazać ważne przesłanie o potrzebie akceptacji siebie i innych, niezależnie od zewnętrznych okoliczności. To również okazja, by spojrzeć na siebie i na innych z większą życzliwością i zrozumieniem.

Niedzielne wydarzenie w Olsztynie pokazuje, że miasto żyje nie tylko codziennymi sprawami, ale też potrafi zaskoczyć i zjednoczyć mieszkańców wokół pozytywnych i budujących inicjatyw. “Bądź kobietą” to więcej niż marsz w szlafrokach – to przesłanie, które z pewnością zostanie zapamiętane na długo.

reklama

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Psychiatra Paula Marka
21 marca 2024 15:44

Uwaga moj klient ktory identyfikuje sie jako kobieta może dołaczyc. Prosze się nie bac nie jest grozny jesli bierze leki

Oko
21 marca 2024 13:39

Ciekawe ilu lub ile przyjdzie takich, co czuje się kobietą?:))))))

Polecane