6 C
Olsztyn
niedziela, 21 kwietnia, 2024
reklama

Olsztynianko! Pochwal się swoją przedsiębiorczością

OlsztynOlsztynianko! Pochwal się swoją przedsiębiorczością

Olsztyn staje się miejscem, w którym kobiety mają okazję do dzielenia się swoimi sukcesami oraz rozwijania działalności biznesowej. Ruszył projekt „Kobiety w biznesie” organizowany przez portal PolecanyBiznes.pl. Inicjatywa przeznaczona jest dla pań, które pragną zaistnieć na rynku pracy, prowadzą własną działalność lub aspirują do miana liderki biznesu.

reklama

Projekt ten ma na celu wsparcie polskich przedsiębiorczyń niezależnie od ich wieku, branży czy miejsca zamieszkania. „Celem projektu «Kobiety w biznesie» jest wzmacnianie pozycji kobiet w biznesie, promocja ich sylwetek oraz biznesów, a także pomoc w budowaniu silnych marek”, wskazuje Renata Zielezińska, pomysłodawczyni akcji oraz CEO i redaktorka prowadząca portal PolecanyBiznes.pl.

Panie mogą zaprezentować się jako ekspertki w swojej dziedzinie lub promować prowadzone przez siebie firmy na łamach portalu biznesowego. Jest to szansa na szeroko pojętą wymianę doświadczeń i nawiązywanie cennych relacji biznesowych.

reklama

Organizatorzy zapraszają do aktywnego udziału w projekcie, który ma trwać aż do końca 2024 roku. Planowane jest prezentowanie sylwetek kobiet w biznesie oraz zachęcanie do udziału w wywiadach.

Zainteresowane panie mogą składać zgłoszenia poprzez stronę internetową portalu PolecanyBiznes.pl, gdzie już teraz można opowiedzieć swoją historię sukcesu w świecie biznesu.

[zgłoś swoją historię]

reklama

Akcja ta może okazać się inspiracją dla wielu kobiet myślących o rozpoczęciu lub rozwijaniu własnej działalności. To również dowód na to, że Olsztyn wspiera przedsiębiorczy duch wśród mieszkanek miasta i otwiera przed nimi drzwi do sieci kontaktów biznesowych i rozwoju osobistego.

źródło: UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Polecane
Ogłoszenia