14 C
Olsztyn
wtorek, 18 czerwca, 2024
reklama

Wojewódzkia Stacja Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie otrzymała 141 pluszowych maskotek

OlsztynWojewódzkia Stacja Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie otrzymała 141 pluszowych maskotek

FIEGE, znany operator centrum dystrybucyjnego z Ameryki koło Olsztynka, podjął inicjatywę, która ma na celu wsparcie najmłodszych w trudnych chwilach. Firma przekazała Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie 141 pluszowych maskotek. Pluszaki mają za zadanie pomóc dzieciom poczuć się bezpieczniej w sytuacjach stresowych, takich jak wypadki czy inne traumatyczne doświadczenia.

reklama

Misie ratownisie – wsparcie w trudnych chwilach

Akcja przekazania misiów to część ogólnopolskiego przedsięwzięcia, które ma na celu dostarczenie pluszowych zabawek do jednostek ratowniczych, takich jak Straż Pożarna czy zespoły Ratownictwa Medycznego. Pluszaki, zwane Misiami Ratownisiami, są narzędziem ułatwiającym nawiązanie kontaktu z dzieckiem znajdującym się w szoku po traumatycznych wydarzeniach.

Marek Myszkowski, Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie, podkreślił znaczenie tej inicjatywy: “Miś Ratowniś to dla dziecka towarzysz i oparcie w trudnych chwilach. Dzięki zaangażowaniu i dobrej woli pracowników FIEGE mogliśmy wzbogacić wyposażenie naszych karetek o te wyjątkowe zabawki.”

reklama

Zaangażowanie społeczne FIEGE

Pracownicy FIEGE aktywnie zaangażowali się w zbiórkę, przekazując część pluszaków, a zakup pozostałej części sfinansowała firma. Firma, reprezentowana przez Bartłomieja Zielińskiego, dyrektora zarządzającego, wyraziła dumę z zaangażowania zespołu i chęć wspierania lokalnej społeczności. Udział w akcjach charytatywnych pokazuje, że wspólnie możemy więcej. Inicjatywy takie jak ta są dowodem naszego zaangażowania nie tylko w działalność biznesową, ale i społeczną” – zaznaczył Zieliński.

FIEGE nie ogranicza się jedynie do zewnętrznych akcji charytatywnych. Firma organizuje również zbiórki wspierające lokalne schroniska oraz inicjatywy pomocowe dla pracowników i ich rodzin. Przykładem takiej działalności jest zbiórka świąteczna, podczas której zebrano środki na leczenie siostrzenicy jednej z pracownic.

Działalność FIEGE E-com North

FIEGE E-com North zajmuje się obsługą logistyczną, oferując kompleksową obsługę procesów związanych z dystrybucją towarów. W tym roku firma obchodzić będzie piątą rocznicę działalności operacyjnej.

reklama

Inicjatywa przekazania pluszowych maskotek Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie to przykład, jak przedsiębiorstwa mogą wspierać lokalne społeczności.

Wojewódzkia Stacja Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie otrzymała 141 pluszowych maskotek pomoc Olsztyn, Wiadomości, zShowcase
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jah Bul On
13 marca 2024 12:45

Prosimy wyslac pilnie pogotowie z WZLP do Paula Marka geja nieszczesliwego po stracie zony ktora zdradzil z 15latkiem zboczeniec

Polecane